Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Az egész,olyan 5 éves koromban kezdődhetett,amikor is volt egy kisboltunk.Sokan jártak oda,törzsvendégeink zömében iszákos emberek voltak. Nem mondom,hogy nagyon sokszor,de egypárszor azért voltam a boltban.

Azóta cirka 7 év telt el.A bolt bezárt,de pár törzsvendégünknek örökre fontos személyek maradtunk az életünkben.

Ez többek között azt is jelenti,hogy van egy pasas,akivel túlságosan jó maradt a kapcsolatom.

Van egy kutyám,és amikor őt sétáltatom,nem túl gyakran,de néha összefutok a hapsival.Egy darabig még nem foglalkoztam az üggyel,de egy idő után kezdett zavarni:

Rájöttem,hogy az én kis drága ismerősöm nem nagyon felejtette el azóta a cigit és a piát…sorstársaival,hajléktalanokkal barátkozik. Beszédéből kivéve, nem beszámítható és gondoljunk bele: 12 ÉVESEN VAN EGY HAJLÉKTALAN ISMERŐSÖM (RÁADÁSUL FÉRFI)

Ne értsétek félre,nem attól félek,hogy ÚGY bántana,csak…nem tudom mennyire tudjátok megérteni,de kezd a dolog lelkileg zavarni.

Egyszerűen amikor észreveszem,hogy közeledik,irányt változtatok,de végül mindig odajön,felteszi ugyanazokat a kérdéseket,amikre vagy már 100× válaszoltam,és engem hirtelen sírógörcs,undor,félelem fog el.

Szüleim nem nagyon törődnek vele,barátaimnak nem reklámozom…épp elég,hogy már 3 ismerősöm mentett meg tőle,mert azt hitték el akar rabolni.

Végül is a lényeg az,hogy sosem gondoltam volna,hogy idáig fajul a helyzet…(sírógörcs és a többi)


2012. febr. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha a szüleid beszélnének vele.

De te miért állsz le vele beszélni?

2012. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire zavar ez téged akkor vidd oda sétálni a kutyát ahol biztos nem futsz össze vele. vagy ha mégis rázd le hogy bocs sietek vagy valami.
2012. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :D
2012. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Theorba ***** válasza:
((-Amennyiben 12 éves vagy, elképesztően jól fejlett önkifejező képességgel rendelkezel. Fantasztikus.))
2012. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!