Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiányos vagyok és...

Szeretethiányos vagyok és mindig ölelésre, kedves szavakra, odafigyelésre vágyom, mégsem vagyok hajlandó senkivel megismerkedni. :/ Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Amikor bajban voltam, és szaladtam fűhöz-fáhozm hogy szeressenek, segítsenek, akkor láttam meg, hogy azoknak az ismerősöknek éppen akkor sokkal nagyobb bajuk volt,mint nekem.

1 elszégyelltem magamat

2 megtanultam, hogy akkor leszek szerethető, nélkülözhetetlen, ha én adok, én szeretek, és én vagyok a támasz, a bástya, a biztos pont.

3 nem nyadogni kell, hanem észrevenni, aki nálad rászorultabb (ételre, pénzre, szeretetre)

... és kérdezés nélkül adni. És mindegy , hogy a szomszéd 6 éves, vagy a 80 éves. Vagy észreveszed, hogy a szüleid is milyen fáradtak, és nekik segítesz.


Hidd el, akkor, ott te fogsz épülni, és töltekezni.

És sok szeretetet fogsz visszakapni.

2012. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
érdemes Csernus "szeretetkur..vákról" szóló videójára is rákeresni.
2012. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kedves második, eléggé találó rám a szeretetk..va meghatározása... Mindent megadnék, hogy szeressenek, egy fiú van az életemben, de neki a testemet is odaadom, csak érezném, hogy fontos vagyok neki....

2012. febr. 28. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a teendő? :S A konkrét esetben, mikor van az a bizonyos barátom, akitől és törődésre vágyom de ő nem igazán mutatja, hogy többet akarna mint szex? Persze mikor együtt vagyunk sokszor estétől másnap hajnalig beszélgetünk, figyel rám, csókolgat, átölel stb., de előre lépni egyet sem hajlandó... Mit lehet tenni? :(
2012. febr. 28. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:

odaadnád, vagy odaadtad magad?

ismeretlenül nehéz lenne bármit is mondani rólatok, a fiúról.

2012. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk, többször is... Elég régóta ismerjük egymást, úgymond barátok vagyunk és mindig megtörténik, mikor találkozunk. Csak vele vagyok ilyen kapcsolatban, amúgy nem ismerkedem és nem volt rajta kívül senkim több mint egy éve. 2O éves vagyok, elég szomorú, hogy ezt csinálom... Mikor együtt vagyunk nagyon jó, sokat beszélgetünk, olyankor boldognak érzem magam de másnap jön az üresség, a sírás...
2012. febr. 29. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért jön az üresség?

milyen a kapcsolatotok? Nem szerelmes?

Csak jobb híján egymással elégítitek ki a vágyaitokat ?

Mi az a több, amit szeretnél?

2012. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért jön az üresség, mert másnap már senki nem keres, este egyedül alszom természetesen és senki nem ölel át...nagyon rossz érzés, mikor belekóstol az ember valami jóba, amitől nem érzi egyedül magát, aztán vissza a valóságba...

Nem szerelmes belém, ez biztos, de lenne más is akivel kielégíthetné a vágyait, ez is biztos. Hát ilyen az élet... Nekem kellene hagynom őt teljesen, ha az eszemre hallgatok, csak hát olyan közel érzem magamhoz és nem megy mással az ismerkedés... Szeretném, ha mindig keresne és fontos lennék neki és másnap bizony írna sms-t. <3

2012. márc. 1. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:

és nem megy mással az ismerkedés...



na, ezt kóéne erőltetni.

Teljes szeretetre vagy jogosult. ne engedj belőle.

Keresd meg azt a fiút, aki megérdemel.

2012. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!