Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mindenki ilyen kétszinü?...

Miért mindenki ilyen kétszinü? Miért csak 2-4 igaz barát van összesen? és Miért állítanak olyanokat amik nem igazak?

Figyelt kérdés

összesen 4 haverom van, aki nem beszél ki, hívnak bulizni minden... a többiek pedig:

na most van 1 csávó.. aki állítólag a barátom.. de néha neki sincs kedve hozzám, és másoknak beszél ki, amit persze visszahallok.. na most ez nem is idegesítene... de tőle hallom vissza, hogy az állítólagos barátaim azt állítják rólam, hogy a bolhából is elefántot csinálok, vagyis mindent másképpen adok elő, mint ahogy, meg talpnyaló vagyok..

nem tudom miért állítják ezt, mikor kb az igazat mondom tovább.. nem nyalok senkinek.. csak próbálok valahova tartozni..


2009. jún. 7. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"az igazat mondom tovább.. "

talán nem kellene semmit sem tovább mondanod

2009. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek sajnos, szokj hozzá, szerintem minden embernek lehet fiú vagy lány nincs 2-3-nál több igaz és örök haverja/barátja/barátnője.
2009. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos sokan vannak. en utolso licis evemben jottem ra h az "igazi" baratok sem igaziak, sajnos (1-2 kivetellel) csak a paromban bizhatok....
2009. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az igazat mondom tovább, annyit jelent pl, hogy haver kérdezte hogy mért lettünk elküldve x helyről.. énmeg közbe megkérdeztem xy illetőt hogy miért.. és megmondtam neki.. ennyi
2009. jún. 7. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez van. Én tudom mit érzel, velem is így bántak. Én először beolvastam annak a 4 lánynak, hogy hadjanak békén, engem kib@szotul nem érdekelnek mit csinálnak, tesznek, mondanak, szard le azokat akik a barátaidnak tartják magukat de közben nem azok, én is így tettem, és már 14 éves fejjel ráébredtem arra, hogy az emberekben nem lehet megbízni, és aki kibeszélős az az is marad nem változik, saját tapasztalat. Különben meg sohasem tudhatod, lehet hogy írigyelenek vmiért pedig neked az fel se tűnik. Én is próbálok vhova tartozni, ma már tudom kikben lehet bízni és kikben nem.

14/L

2009. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez a baj velem is...

van egy társaság ahova tartozni szeretnék.. haverok is meg minden.. de van 1 csaj.. a társaság egyik középpontja, k**vája.. mindenki őt pakolgatja..

akiknek a véleménye számít csak pozitív dolgokat hallok vissza... de az a baj, hogy olyan rosz hallani, hogy egy kis pi**a, akire kb mindenki hallgat próbál mindenkivel megutáltatni

2009. jún. 7. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb szándék mellett is, valaminek az elmondása olyanoknak akik nem voltak jelen, amikor az a valami történt, nagyon rosszul is alakulhat. Azért, mert aki elmondja csak a saját szemszögéből a saját észlelésével a saját élményét mondja el, mig ugyanazt az eseményt a szintén ott levők másképpen élik át és mesélik el később.

Rendőrök, a tanúk meghallgatásakor tapasztalják, hogy ugyanazt az eseményt mindegyik tanú, bár nem hazudik egyik sem, mégis többé kevésbé másképpen mondja el. Lehet, hogy a lényeges tényekben azonosan, de ahogy a bűncselekmény vagy baleset rájuk hatott, aszerint a bennük keletkező érzések és érzelmek már más és más szinben ábrázolják az eseményt.

Nem mond tovább a dolgokat. Ha mégis úgy gondolod, hogy kellene, akkor mindig tedd hozzá: "Én ott voltam, igy láttam.." Amit mások mondanak olyan eseményekről, amiket te nem láttál, azokat ne mond tovább. Még úgy sem, hogy megnevezed azt, akitől hallottad.

Ha mások jellemzése a beszédtéma a haverjaiddal, mindig gondold át, hogy te mennyire látod tisztán és reálisan a jó és a rossz tulajdonságait, annak a személynek akiről szó van. Fontos, hogy a cselekedetét minősitsd magadban, ne az embert aki cselekedett, és ezután se mond el másoknak a véleményedet róla.

Ha egy társasághoz való tartozásnak az a feltétele, hogy információkat vigyél, véleményeket adj tovább, akkor a társasággal gond van, nem érdemes közéjük tartoznod.

2009. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!