Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Olyanokat keresek, akik részt...

Olyanokat keresek, akik részt vettek afrikai önkéntes munka programban. Vagy ismerős, barát, aki részt vett ilyenben?

Figyelt kérdés
Én szeretnék kimenni, kinéztem egy szervezetet, ahol 1 éves programokat indítanak, amiből fél év maga az afrikai tartózkodás, illetve Afrika előtt és után 3-3 hónap felkészítés és beszámolók készítése történik Angliában. Nagyon tetszik, és olvastam beszámolókat angolul a szervezet honlapján, de jó lenne egy magyar résztvevő élményeit is meghallgatni.
2009. júl. 23. 22:05
 1/4 anonim válasza:
100%

itt találsz párat

[link]

2009. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom hogy meg erdekel e a kerdes !

Jelenleg Angliaban vagyok ilyen onkentes progin,van itt egy olasz gyerek aki mar volt kint ...

Nem tudom en szemely szerint nem birnam feldolgozni!

Nagyon nehez mar csak az idojaras miatt is hatmeg a korulmenyek ... Ha meglatsz egy korhazat lehet hazarohansz es ez nem vicc ! Nagyon gondold at ! Nem kisgyerekeknek valo ! Persze van szep resze is a dolognak a segites meg baratok ... Az olasz ismerosom is szeretne kesobb visszamenni! De amiket meselt az nagyon megrazo volt, es meg nem is volt arrol szo hogy egy teljesen mas kulturaval leszel korulveve, mas ertekrend, mas viselkedes !

Gondold meg es ha tenyleg tudod szivbol ingyen csinalni akkor menj ! Sok oltas kozepes angol es ...

2009. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sango válasza:

Munka- és tanulási lehetőség a Dán Királyságban!


Szeretnél külföldön élni, dolgozni, illetve tanulni?

Szereted a kihívásokat?

Szeretnél új dolgokat, embereket és kultúrákat megismerni?

Szeretnél nyelveket tanulni?

Szeretnél segíteni másokon?

Szeretnél kalandozni a világban?

Szeretnél új életet kezdeni?

Ha igen, akkor gyere Te is Dániába önkéntesnek! Több program közül is választhatsz, és, amennyiben sikeresen elvégzed valamelyiket, akkor lehetőséged nyílik Afrikába is elutazni és segíteni az ott élő embereknek.

A programba csak 18 éven felüliek jelentkezhetnek, de a részvétel nem iskolai végzettséghez kötött, azonban egy erős alapszintű angol nyelvtudás mindenképpen ajánlott! A programra való jelentkezés költségekkel jár: a regisztrációs díj (530 Euro) befizetése után lehet csatlakozni. A választott program elvégzése után diploma szerezhető.

Amennyiben érdekel ez a lehetőség, a sango.marosi@gmail.com ímélcímre írj, hogy fel tudjam Veled venni a kapcsolatot és tájékoztathassalak a részletekről!

2012. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én részt vettem 2 éve egy ilyen programban. Sok munkával és kihívással járt, de bármikor megcsinálnám megint, ha ott állnék a döntés előtt.

[link]

Ezen az oldalon magyarul találsz néhány sort róluk.

2012. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!