Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok szerencsétlen a...

Miért vagyok szerencsétlen a Darkorbiton?

Figyelt kérdés
Miért vagyok Szerencsétlen a Darkorbiton aukción főleg elmondok néhány bukást:az irist 50 millával buktam reggel az elit pajzsot a b-02-öt 20 millával buktam hajnalba és az 50 álcát buktam 30 millával reggel mondjátok hogy mit tegyek mert nem tudom miért van ez igy.

2012. márc. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

én meg 11-el elvittem 1-1.5 éve a góliátot. Bár már régóta nem játszok de ezeket értem el:


11-el góliát

123456-al az 1-ik skin hozzá

11-el szintén egy skint



Tudod hogy csinálom? bizonyos időközönként változtattam a nevem hogy azt higgyék hogy más felülirta az én összegem.

2012. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én meg 31 millával nyertem a gólit 1 szerencsém volt 1 kredittel nyertem rakétavető cpu-t
2012. márc. 4. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
"Sok a válasz jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" :D
2012. márc. 21. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor a mai időben játsz.

már a goli a max ár 5 milla... kivételesen volt 1 marha aki 100 millát tett rá, de az az ő baja...

liciten sok minden olcsó már, és a venom, senti és a többi dizi vihető liciten, ahogy a 3 új hajó + a desingok hozzá. nem olcsó de ez van

2014. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!