Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért cseszett ki velem...

Miért cseszett ki velem ennyire az élet? Vannak hozzám hasonlók? Hogy lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Először is csúnya vagyok. A smink semmit de semmit nem dob rajtam. Nemrég volt a tablófotózásunk, el sem akartam menni, de mondom na jó kisminkel egy kozmetikus akkor majd kinézek valahogy, de nem! Egyeltalán semmit nem dobott rajtam pedig a smink nagyon jól meg volt csinálva. Nincsenek barátaim, sehova nem tudok beilleszkedni, mindenki csak röhög rajtam és azt hiszik, hogy hülye vagyok. Én már nem merek senkihez sem szólni, nem merek közeledni. Soha nem volt még pasim és szerintem nem is lesz. Állítólag mindenki tehetséges valamiben. Hát én nem...Akármit elkezdek nem jó, pedig tökre beleélem magam, hogy hú de milyen jó lesz aztán közben semmi sem úgy sikerül ahogy kéne... A szüleim úgy igazán sosem törődtek velem.


Egy szerencsétlen 19 éves lány



2012. márc. 3. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

Nézd a jó oldalát.Nem vagy süket,vak,vagy béna.

2012. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
61%
Ha gondolod megpróbálok segiteni,küld el a neved üziben ha fent vagy facebook on, Nagyoon szivesen tenném.
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindig elhatározom, hogy nem foglalkozom vele ki mit mond, de aztán jönnek az ilyen beszólások, hogy "ha ilyen fejem lenne mint neked már rég elhánytam volna magam" meg hogy "a boszorkány hozzád képest szépségkirálynő"... Sosem mutatom előttük, hogy fáj úgy csinálok, mint akit nem érdekel semmi, de aztán itthon meg folyton bőgök.
2012. márc. 3. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs! ne hagyd magad cikizni. Ha gyenge vagy ezeknek a beszólásoknak az elviseléséhez, sürgősen keress egy pszichológust. Egyébként nem hiszem, hogy annyira csúnya lennél. Én még nem is láttam nagyon csúnya nőt, félelmeteset igen. Nem volt meg az arcából az orra alatti rész /a teljes szája és álla hiányzott/ és d o h á n y z o t t !!!
2012. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, először is, ne gondold, hogy csúnya vagy.

Aztán az emberek legtöbbször csak arra adnak, ami az orruk előtt van. Értsd: Magaddal van bajod, csúnyának gondolod magad, ezért nem közelítesz senkihez, mert azt gondolod, úgyis elutasítanak. Ebből az egészből az LÁTSZIK, mások számára, hogy elutasító vagy, fenn hordod az orrod.gondolhatják.

Erre a válaszlépésük, mivel nem vagy szépségkirálynő, mert viszonylag kevesen vannak köztünk, talán millióból 1 lehet? - tehát a válaszuk, mire vagy nagyra. de ez nem neked szól, hanem a viselkedésednek, amit a fentiek alapján félreértenek.

Tehát próbálj meg kedves lenni, ha nem vagy kezdeményező típus, akkor legyél nyitott, hallgass meg másokat.


Próbáld ki, és kérlek számolj be a tapasztalataidról.


(sok-sok évbe és csalódásba került, amíg erre rájöttem...)

2012. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hallgassak meg másokat...oké de nekem senki nem mond el semmit, pont nem velem akarják megbeszélni a dolgaikat.
2012. márc. 3. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Nos hol is kezdjem,,,,,,, Nekem sosem volt még barátnőm! 20/F lehetett volna már ne megy, csak egy alamuszi nyuszi voltam... mindíg is adtam a magamért kondi futás, (ezeket szerettem is csinálni) nyáron úszni jártam, strandra stb ahol meg is néztek a lányok összebeszéltek ,egyértelmű jeleket adtak, még sem közeledtem xD én is sírhatnék, a sok elszalasztott lehetőség miatt, még sem sírok:) Bulizni sem jártam, egész 19 éves koromig, bár mostanában nem voltam bulizni. Ne hidd azt, hogy csak neked vannak gondjaid! És hidd el nekem, hogy te, igenis, különleges ember vagy! Értékes ember, aki sokat adhat ennek a világnak, csak épp nem tudja még hogyan bontakoztathatja ki, valódi önmagát. Először is magadat kell megszeretned! Ha ezt nem éred el, SENKI SEM FOG megszeretni. Szeresd magadat, olyannak amilyen vagy, az más ha mondjuk picit duci vagy, és mondjuk le akarsz fogyni, ezért futsz, sportolsz, de akkor is van előtted cél, és önbizalmat ad, mer teszel valamit önmagadért. Itt vannak az élet apró örömei is... örömet okoz, ha sétálni megyek, örömet okoz, ha futni megyek, és láthatom a lenyugvó napot, érzem ahogy fejlődik a kondícióm, és ez örömet okoz, boldoggá tesz. Csináld azt, ami boldoggá tesz téged, tereld el a figyelmed a hibáidról, keresd azt, amiben jó vagy, és szeresd, becsüld magad, ez a legfontosabb. Ha gondolod nézd meg a Titok c filmet, nekem ez is sokat segített! 20/F fel a fejjel!!
2012. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól értelmezem, akkor idén érettségizel, és szeptembertől fősulira mész?

Akkor egy teljesen új élet fog kezdődni a számodra, olyan emberek közé kerülsz, akik nem ismernek, úgymond tiszta lappal indulhatsz, úgyhogy nincs is más teeendőd, mint nyitottan közeledni a többiekhez.

A legfontosabb valóban az, hogy fogadd el és szersd önmagad, mert ha te nem szereted magad, akkor hogy várhatod el ezt mástól. A negatív dolgokat engedd el a füled mellett, mert azzal csak magadnak ártasz, aki mondta már rég elfelejtette, de te még mindig magadban rágótsz rajta, és ezzel az egész életedet megkesetíted. (hidd el, én is átestem ezeken a dolgokon)

Csak légy bátor, gondolkozz pozitívan, higgy magadban, és ami a legfontosabb, hogy sose add fel, mindig állj fel, és tedd azt, ami igazán boldoggá tesz.

2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyedül semmi nem okoz örömet...

Amúgy meg a fősulihoz nem vagyok elég okos. Az is kérdéses, hogy a matek érettségim hogy lesz meg.

2012. márc. 3. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
azért valami csak van ami egyedül is örömet okoz nem? miket szeretsz csinálni ? hobbi? kedvenc tantárgyak ? hova szeretnél menni továbbtanulni?
2012. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!