Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék férfiasabb?

Hogyan lehetnék férfiasabb?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy egyáltalán nem a koromhoz illően nézek ki. 18 éves vagyok, és 183 centi magas. 65 kilóval. Lejárok edzőterembe, izmos is vagyok de még sem az igazi a kinézetem. Buli képeken, kitűnök a tömegből, mint egy nem is tudom mi. Fehér a bőröm is és kisgyerekes az arcom.. Teljesen rossz az összkép szerintem. Ezenkívül mások helyesnek tartanak, meg van egy normális párkapcsolatom is. Nagyon sok barátom, akikkel nagyon jóba vagyok. Mit tehetnék szerintetek? Teljesen maximalista vagyok, és nagyon nem tetszik amit látok..
2012. márc. 5. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Van normális párkapcsolatod. A barátnődnek jó vagy így is. Ha neki így tetszel, ilyennek szeret, fogadd el magad. Sok barátod van, akik szintén elfogadnak. Nem vagy hátrányos helyzetben. Nem tudom, akkor mi bajod van magaddal.
2012. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy én nem érzem jol magam a bőrömben:S
2012. márc. 5. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Heh' Miért baj ha fehér vagy???

Hej! Magyarországon szégyen ha valaki fehér :'(


Amúgy ha férfiasabbnak akarsz tűnni felveszel egy térdig érő acélbetétest piros nadrágtartóval, meg fehér fűzővel, kopasz fej, veszel egy acélboxert, valami kisebb átmérőjű láncot, meg fa testápolót barna bőrre, behúznak egyet-kettőt kisgyerekes arc off, aztán mehetsz a skinekkel a kocsmában és férfiasabb agy :DDD

2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy*
2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, hogy örülnél neki... legjobb arányok: 18 év, 183 cm, 65 kg... örülj neki h Isten így b*szott le a földre...
2012. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én: 182 cm, 30 év, 95 kg...


Azért cserélnék veled :-D

2012. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Fehér a bőröm is és kisgyerekes az arcom.."

Jobb lenne, ha cigány lennél, és sittes arcod lenne?? :D :D :D :D

2017. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!