Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék férfiasabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék férfiasabb?

Figyelt kérdés
pl hogy öltözzek, milyen parfüm illat kéne, szakállban mi lenne az...
2010. nov. 22. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szakáll??
2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nielindi ***** válasza:
attol, h máshogy öltözködsz, szakállat növesztesz, még nem leszel férfias, ha ugy viselkedsz mint egy királylány...
2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Magabiztosság, határozottság, ettől leszel az. Láttam én már rózsaszínben feszítő tök férfias srácot is. Nem a ruhától függ.
2010. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha valakinek a járása, vagy a bemozdulásai "furcsák", akkor sokat nem tud rajta változtatni. Persze az öltözködés ne legyen feltétlen ez a csőgatya, meg ilyen feszülős póló.
2010. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Ne vágd le a farkadat.
2010. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem vágom fel a farkam, mégsem vagyok tőle férfiasabb...
2010. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

húzd ki magad,ez magabiztosságora utál,ne görnyedten járj,húzd hátra a vállad,

a helyes test tartás sokat elárul egy emberről.

járj kondizni,egy férfi akkor igazán férfi ha jó alkatú.

borotválkozz sokkal jobb egy frissen borotvált srác megjelenése mint aki borostás/szakállas.

a férfi parfűm még elmegy,abból egy jót keress.az öltözködés mind1 milyen,de elegáns legyen.nem kell szuper márkás,elég olyan ami kiemeli az izmaid(nem izom póló),és divatos


17F

2010. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én nem járok gyúrni,és nem borotválkozom naponta,egy kis borosta azért elfér.Illat?Mindenki maga dönti el mit szeret,nem tudsz olyan parfümöt venni ami férfiasit.Ez egyéniségtől függ nem mástól.Add önmagad,és ne akarj más lenni,ha valakinek tetszel akkor ugyis jó leszel,ha meg mást akar látni benned mint ami vagy akkor már régen rossz.
2010. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"Az igazi férfi az mindig egy picit spicces, és van egy diszkrét szarszaga." (Bohumil Hrabal)
2010. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Na valami ilyesmire gondoltam
2010. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!