Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy barátnőmmel ugyan azt a...

Egy barátnőmmel ugyan azt a srácot szeretjük, mit lehetne tenni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Én fél éve szerelmes vagyok belé, barátnőm úgy egy hónapja. Tegnap elmondta, és megbeszéltük, hogy mindketten megteszünk mindent a saját érdekünkben, de egymásnak nem teszünk keresztbe. Én azt mondom, hogy a barátnőm fontosabb, de a fiút is szeretem, és egyáltalán nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Szerintetek mit lehetne tenni?
2012. márc. 6. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes helyzet..Ha elengeded a pasit akkor azért fáj a szíved.Ha meg megszerzed akkor meg azért lesz para mert a barátnőd fog utálni..:/ szar helyzetben lehetsz :/
2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Őszintén, én már nem tudom, mit csináljak, ha hagyom a barátnőmnek, akkor fáj, ha meg én jövök össze vele, akkor, ha nem is utál meg, neki is ugyan így fájna
2012. márc. 6. 20:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Odamentek a pasihoz, és megbeszélitek a hármast.
2012. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vagy eldöntitek a dolgot egy cél a felső kötél 2 emberes tag-team meccsel.
2012. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát, inkább senkit nem kényszerítenénk bigámizmusra és versenyt sem szeretnénk, amin ő a díj ^^"
2012. márc. 6. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:
A srácnak ki jön be?
2012. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A srác csak habogott, hogy ő mindkettőnkkel szívesen járna, úgyhogy próbálkozzunk nála, ő majd dönt
2012. márc. 6. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:
Hmmm... mintha úgy emlékeznék, hogy mondtam, hogy sosem haragudnék meg rád, vagy utálnálak meg érte, és ha fájna is, túl vagyok már egy olyan helyzeten, ami szintén szarul végződött. : )
2012. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
...
2012. márc. 6. 21:46
 10/17 A kérdező kommentje:
Öhm... Én ilyenre nem emlékszem, már bocs. Egyáltalán szoktál te gyakorizni?
2012. márc. 6. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!