Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyunk együtt barátnőmmel és kezdődnek a bajok. Részletek lent!?

Figyelt kérdés
A fél év alatt soha még csak más lányra se néztem, mindig kedveskedtem neki valamivel : csoki,virág,cipő (azért nem vittem túlzásba). Megbántani egyszer nem bántottam meg. Most viszont nagyon lekezelő velem,semmibe vesz, mondja,hogy szeret de nem érzem, mindenért engem hibáztat még ha ő a hibás akkor is.Egyre több a veszekedés. Kezdek belefáradni,de egy a baj,hogy nagyon belé szerettem. Mit kellene tennem? 19F
2011. júl. 26. 09:31
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
56%
:D Klasszikus eset! Nem kommunikáltok eleget! Állandó a csata köztetek. Ezt így nem lehet csinálni. Lassítsatok, beszélgessetek sokat és legyetek kész kompromisszumokra a másik irányába! NE HÁBORÚZZATOK! Ne legyen az, hogy vagy te ölsz, vagy téged ölnek. A szerelem nem harc...
2011. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.

Elszállt vele a ló, mert tudja, hogy van egy hűséges szoljája. (ne haragudj)

A sarkadra kell állnod! Éreztesd vele, hogy nem ő az egyedüli pótolhatatlan lány a világon és igenis becsülje meg, hogy ilyen barátja van! A mostani lányok közül nagyon sokan ilyenek, ezért tudni kell velük bánni, ha keményen, akkor úgy!

Tudod, a lányok sokszor csak akkor kezdik el becsülni a másikat, amikor szóba kerül, hogy elveszíthetik vagy akár el is vesztik. az én barátnőm is folyamatosan cseszegetett engem, amikor jártunk, amikor pedig vége lett, ő járt utánam, hogy folytassuk! Ne értsd félre, azt kívánom, hogy maradjatok együtt, de ne engedj neki ekkora teret, mert látod, hogy visszaél vele!

2011. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"hűséges szolgája"
2011. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
10:16 - Azt azért ne hagyd ki a képletedből, ami a kérdező ír, idézem: "Mindenért engem hibáztat, még ha ő a hibás, akkor is". Nekem ez az egy mondat elég ahhoz, hogy lássam: a kérdező éppen annyira hibás, mint a párja. Nincs köztük párbeszéd! Vagy minden "happy", vagy ölik egymást! Szerintem ez mindennél többet elárul arról, hogy hol van a probléma. Egy kapcsolat működőképessége vagy kudarca MINDIG kettőn áll! Sosem az van, hogy az egyik full hülye, a másik meg csak szenvedett miatta... mindig ketten a hibásak, mert ketten nem tudják megoldani a dolgaikat. Ellenben az egoizmus képes ilyesmire - mikor mindkettő azt hiszi, ő jobban tudja és az ő dolga megmondani a másiknak, hogy mit hogy kéne...
2011. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valószínűleg nem veled van a baja. Lehet, hogy a családjával vagy csak egyszerűen az egész világgal. Üljetek le és beszéljétek meg. Sok szerencsét!
2011. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:16-ossal ertek egyet. Tulsagosan ragaszkodova valtal (ami egyebkent ertheto), es elbizta magat a lany.


Kicsit vegyel vissza a ragaszkodasbol, amikor lekezeloen banik veled. Ne veszekedj vele, csak tarts ilyenkor egy kis tavolsagot. Maradj higgadt.

2011. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyenem nekem is volt hogy nagyon sokszor csak úgy bunkóztam vele ,hülyén viselkedtem,sokat veszekedtünk stb.. nagyon szeret engem és éreztem is akkor meg előtte szóval tudatalatt biztos úgy éreztem hogy háh bármit megtehetek..Pedig nem állt szándékomban így viseledkeni,mindig megbántam utána és mindig nagyon bocsánatot is kértem, de valamiért mégis ilyen voltam,pedig már akkor is rettenetesen lelkiismeret furdalásom volt,mégse tudtam változni pedig tudtam hoy nem lesz jó vége.Aztán egyszer csak elege lett a barátomnak már,túlzásba vittem és kimondta hogyha így folytatódik szakítani fog.Az utána következő 1-2 hétben nem úgy viselkedett mint azelőtt (kevésbé szerelmesen ha értitek:D) és én akkor rájöttem,hogy milyen rossz is mikor nem olyan szerelmesen viselkedik velem és azon voltam hogy minnél inkább visszahozzam azt ami addig volt és végre tudtam normálisan viselkedni mint a veszekedéses korszak előtt:) azóta mintabarátnőő vagyok és maximális boldogságban élünk:P:D:D

na bocsi a regényért a lényege az lett volna mint a többieknek hogy éreztesd vele hogy azért elveszíthet meg ilyesmi.bár nem tudom hogy szoktatok e erről beszélni hogy egyátalán miért ilyen? vagy bocsánatot szokott-e kérni.

de amúgy az is lehet hogy most kezditek egymást megismerni igazán és majd még összecsisolódtok és vége lesz ennek a hullámvölgynek.

na sok sikert:)

16L

2011. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!