Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak barátnőmmel? (lent részletek)

Figyelt kérdés
három hete járunk és először sok voltam mert nagyon szerettem. Összevesztünk majd bocsánatot kért hogy ilyen volt velem. Utána jött egy jó korszak mikor rendesen elvoltunk ecsetelte hogy belém szeretett és ilyenek. Aztán ma megint k.o. nem értem rá és nem bírtam átmenni hozzá (másik város) Kiírta egy közösségi oldalra hogy romlanak a dolgok. Kérdezem milyen dolgok? válasz: gondolkozzál. Erre felhívtam és azt mondta hogy nem érek rá lekell tennem szia. Mi a f.szt csináljak már vele?.. Féltékenykedik mindenkire a legjobb barátnőjével beszéltem tegnap az ő bulijáról azaz a bnőm születésnapi bulijáról és erre is féltékeny hogy több órákat beszélgetek vele. ÁÁááá:@:S:SS segítsetek kérlek..
2011. márc. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Három hét és ilyen korszakok? Mi lesz akkor később? Én is elég hisztis és féltékeny egyednek számítok a nők között, de azért nem hisztizek napi/heti rendszerességgel. Szerintem ha jót akarsz akkor otthagyod most a barátnődet, még nincs komolyabb dolog kettőtök között, mert később ez csak rosszabb lesz. Ha vele maradsz akkor légy nagyon-nagyon türelmes.
2011. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mi a f.szbaja van az hogy sokat foglakzok vele? utána ha nem szólok az? ... áááá :SSS kikészülök
2011. márc. 23. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg azért, amit most mondok. Nem szoktam lefikázni szinte senkit, de ez más.

Ez a csaj egy hisztis p.csa, nem kellesz neki másra, csak arra, hogy legyen pasija, mert az menő. Ha szeretne, tudná, hogy te is szereted, és nem féltékenykedne. Ez így van, fél évig voltam távkapcsolatban egy sráccal, soha senki nem volt féltékeny - szerettük egymást.

Hiába hisztizik mindenki, ha SZERETITEK egymást, nincs miért féltékenykedni, ott a bizalom, hogy úgysem érez semmit, és a legjobb barát(nő)jét miért ne ölelgethetné?!

Egyszerűen csak mutogatni kellesz neki. Hagyd ott, mert nagyon nagyon ki fog borítani. :( bocs.

16L

2011. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)!
2011. márc. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!