Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az embereknek csak akkor van...

Az embereknek csak akkor van életkedvük, ha van valamiért/valakiért élniük?

Figyelt kérdés
mert én nemtalálok senkit és semmit, amiért élni lenne jó.
2012. márc. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Korunk legnagyobb problémája ez.
2012. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. amúgy ezzel nem vagy egyedül.. olyan semmilyen eddig az életem. de reménykedem... hogy lesz ez még jobb is.
2012. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igaz. Napjaimat a monotonitás jellemzi és egy héttel előremenőleg meg tudom mondani, hogy a napjaim hogy fognak telni... reggel már felkelni is nehéz. Nem tudom, hogy mennyire változna meg a helyzet, ha lenne egy társ az életemben, de ez nem hiszem, hogy a közeljövőben meg fog valósulni.

21/F

2012. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak akkor van életkedvük. Kell valaki ÉS valami akiért és amiért érdemes élni. Miért írod azt,hogy nincs senki akiért érdemes élned? Nincs családod? Vagy barátaid nincsenek?
2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a gond velem, hogy bunkó paraszt vagyok, és nemt udok ez ellen tenni. barátaim tényleg nincsenek, csak próbálnak barátok lenni. családom hála az Istennek van, de értük nem tudok élni (tudom nagyon bunkón hangzik, és hülyén...jómagam is az vagyok)
2012. márc. 7. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Élj magad miatt. Én is azt csinálom, és eddig bejött.
2012. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hm... de idegesítem magamat. akkor is éljek magamért?
2012. márc. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!