Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem megy szóban a beszélgetés...

Nem megy szóban a beszélgetés az emberekkel, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Próbálok beszélgetni iskolában az osztálytársaimmal meg évfolyamtársaimmal, mondok nekik valamit vagy kérdezek tőlük valamit, nem csoportosan hanem kettesben szeretek beszélgetni, de sose lesz beszélgetés. Nem tudom mi lehet az oka, de mindig csak én beszélek, a másik válaszolgat, röviden. Nem hogy elindulna egy beszélgetés de még vissza se kérdeznek semmit. Mit tudnék tenni ez ellen? 16/F
2012. márc. 8. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Sokkal jobb ketten beszélgetni mint többen, mert személyesebb meg minden, persze néha jó többen is, de csak akkor ha nem vagyok kizárva a beszélgetésbôl... ha gondolod msn-n beszélgethetünk, mert sztem hasonlóak vagyunk :) Ha akarsz beszélni írj privátot, ha nem akarod megadni az msn egy idegennek akkor elôbb beszélgessünk itt üzenetben :p

16/F én is :)

2012. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!