Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tele vagyok kommunikációs...

Tele vagyok kommunikációs problémákkal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokáig körbe voltam véve olyan emberekkel,akik enyhén szólva barmok voltak.Bulizós társaság volt,de csak akörül forgott minden,semmi más nem számított.És én voltam a lelki szemetesláda.Én sosem hívtam senkit,mindig csak engem hívtak.Így ehhez hozzászoktam.Egy telefonhívás nem jelentett semmit és az sem,ha elmentem valakivel egy buliba,de az otthagyott egyedül.Szóval ilyenek.Én hozzászoktam ehhez a kommunikációhoz.Viszont a normális,rendes emberek nem csinálják ezt egymással.Amúgy ezzel a bandával már rég megszakadt minden kapcsolat hála Istennek.Most az a gondom,hogy mivel ehhez szoktam hozzá,így nem tudom,hogy illeszkedjek be olyanok közé,akik nem ezt csinálják,hanem figyelnek egymásra.Sok dolgot elszúrtam már életemben és halálra idegeskedem magam amiatt,hogy elveszíthetek egy számomra fontos embert ilyen hülyeségek miatt.Sokan mondták,hogy elsőre olyannak látszok,aki teljesen közömbös,nem érdekli senki.Csak akkor láthatják,hogy ez nem így van,amikor jobban megismernek.De ahhoz kéne kelteni valami benyomást...most jöttem rá,hogy mennyi mindent nem tudok,hogy hogy kell csinálni és így félreérthető vagyok.A félénkségem miatt hisznek közömbösnek.Mit tegyek?
2012. márc. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, miért vagy ilyen.
2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg erőltesd meg magad, és emeld fel néha a telefont, kezdeményezz!

Írom ezt úgy, hogy pontosan ilyen helyzetben vagyok - a másik oldalról - mintha ismernélek, szó szerint azt a szituációt írtad le, amiben most vagyok valakivel! És én ezerszer elmondtam neki, hogy mennyire zavar ez a dolog, ő elmagyarázta az okát, de attól még iszonyú rosszul esik. Hiába mondogatja, hogy ilyen meg olyan fontos vagyok neki, ha nem érezteti!

2012. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 Ezt teszem:)És vagy megértik az emberek,vagy nem.

2 Ha megbeszéltétek és még most is ezt csinálja hosszú idő után,akkor ott lehet,más a baj.De magamból indultam ki.Ha én tudom,hogy valaki 100%-ig elfogad és nem fog bántani,akkor fel merem hívni,akár többször is,de ehhez idő kell,hogy megismerjük egymást rendesen.Az más kérdés,hogy ki lesz türelmes velem:)

2012. márc. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!