Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista létemre csak tanult emberrel jönnék össze, normális ez?

Figyelt kérdés
igazából belém nevelték, hogy tanult párom legyen, én is tanult legyek, és már ott tartok, hogy ha meg is tetszik egy fiú, nem jönnék vele össze, ha gyári munkás lenne például. Mintha akkor alacsonyabb rendű lenne, mint én, és azért egy nőnek fel kellene nézni a férfira. Most is ez a bajom... Van szép számmal udvarlóm, de így nem jönnék velük össze, mert valahogy nem szeretek magasabb rendűnek tűnni a pasi mellett. más is van ezzel így?
2012. jan. 23. 16:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%
te nem magasabb rendű vagy, hanem egy ostoba beképzelt tyúk. régen erre azt mondták, ha a paraszt nem sz.arik az úr nem eszik...
2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%
Mitől lennél magasabb rendű? Nézd, sok olyan ismerősöm van akinek van diplomája, de nincs mögötte tudás. Ostoba vagy b+.
2012. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 cghdvf ***** válasza:
85%
Szerintem természetes ha az inteligencia szintre is alapoznak egy kapcsolatot! Ha az egyik fél meghaladja a másikat, akkor az mind2-nek kellemetlen lehet! De tényleg csak akkor ha Ég és Föld van a két illető agya közt!
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25861..


Itt megtalálod a neked megfelelő társat. Csak aztán győzd megérteni azzal a felsőbbrendű agyaddal.


Egy diplomás. (ami manapság már futószalagon megy)

2012. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 cghdvf ***** válasza:
0%
Am meg nem az elvégzett iskoláktól függ egy ember tudása!
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
32%
Igazad van, ezzel en is igy vagyok...de nem nezem le a pasit, hanem eleg rohelyes tudod, hogy sokuk egy epkezlab mondatot sem tud osszerakni. Tenyleg ez az igazsag. En is ugy vagyok ezzel, hogy alapbol nem is tekintek pasikent az ilyen sracokra
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem normális. Sokan használják egyfajta szűrőként, de ez egy nagyon buta általánosításon alapul. Dipéomások között is van nagyon sok tapló, és érettségivel, szakmunkás végzettséggel is van nagyon sok rendes ember. Amiről te írsz, az sznobizmus.
2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
40%

te nem a volt angol tanárunk vagy véletlenül? Ő szeretett ilyen hangzatos kijelentéseket tenni.

Nem is nagyon kefézi a kutya se...

2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%

"sokuk egy epkezlab mondatot sem tud osszerakni."

Ez így van, de ennek mi köze a végzettséghez? A másik, hogy ha valaki jól fogalmaz, az már elég? Komoly igények. :D

2012. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%
Én megértelek, értelmiségit szeretnél magadnak, sztem ez tök érthető.
2012. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!