Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen eltávolodtam a...

Teljesen eltávolodtam a normalitástól. Szerintetek így érdemes folytatni az életet?

Figyelt kérdés
23 éves fiatalember vagyok egyébként. Az életem elfáradt, lecsengett. Már legszívesebben meghalnék csak sajnos nem érzem magam elég bátornak a halálhoz.

2012. márc. 14. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Üdv a klubban. De ne izgasd magad, senkit nem érdekel. :)
2012. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül.
2012. márc. 14. 18:41
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Még csak 23 éves vagy!!! Van párod?? Keress! Vágj bele az új kalandokba!! Az életed igazán csak most kezdődik el!Talán ha nem most,majd később! De ne várj rá,hogy magától beinduljon! Tegyél is érte!!!!!!Mondj igent azokra,amiket eddig nem tettél volna meg! Legyen bátorságod!! Az ilyen őrültségekkel az életed teljes lesz!
2012. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Először is, hallottálmár a vonzás törvényéről? Mert létezik.. nem tudom hogyan, miként, de működik... Azóta sokat változtam, de mostanában kicsit én is "visszaestem" annyi mindent tudnék neked most írni, de épp az előbb írtam le, egy 21 éves lánynak, itt, gyakorin... Lényeg, hogy a boldogságodért csakis te magad vagy a felelős... senki más nem tehet téged boldoggá. Csinálj valamit, legyen az bármi, a munka mellett, bringázás, futás, úszás, akármi, ami örömet okoz...ne csügged, gondolj arra, milyen életet szeretnél, minden téren... zárj ki minden kétséget, félelmet, jelenlegi helyzeted körülményeit is, koncentrálj, vizualizáld el, milyennek szeretnéd az életed, pénz, nyaralás, lakás, érezd át, gondolj arra, jó munkalehetősgégeket kapok, és jó pénzkeresési lehetőségekkel találkozom, nap mint nap.. és hidd is el, a fene tudja hogyan, de működik... kérj bármit amit akarsz, a lényeg, hogy higyj benne, érezd magad úgy, mint akkor fogod, ha az adott vágyad, (pénz, akármi) megvalósul, és ha ott a lehetőség, csak cselekedned kell.) ennyi a dolgod:) lehetőségek mindíg ott lesznek, neked pedig csak cselekedni kell,... tudod mikor kell ne félj:)
2012. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
55%
írj magadról kicsit.. foglalkozás, lakhely, vallás, kapcsolatok stb... mit vársz a kommentektől? semmit nem írtál azon kívül hogy 23 éves vagy és szar az élet.
2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Jaja, kérj bármit, és meg is kaphatod. Ám azt elfelejtik mondani, hogy egyszer eljön az idő, amikor benyújtják a számlát... Mert ha olyat kérsz, amitől neked több lesz, és emiatt másnak kevesebb... Ugye érted?
2012. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi válaszokat. Igen hallottam a vonzás torvényérol csak hát nekem se sikerult jól alkalmazni, még az agykontrollt is megpróbáltam, de az is csak ideig-óráig mukodott, valahogy elég hamar visszeestem. Ami az emberi kapcsolataimat illeti, hát nem túl pozitívak. Barátnom sose volt. A kapcsolatteremtés mindig gondot okozott és kijelenthetem, hogy egy igaz barátom sem volt.

Újabban már úgyn. haverjaim sincsenek.

2012. márc. 15. 11:52
 8/27 anonim ***** válasza:

szia, irj privibe ha van kedved beszelgetni:)


24L

2012. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Vergődünk, oszt véget ér az egész. Rettenetes, hogy vagy élünk, vagy meghalunk. Ez a két alternatíva. Megszületünk és az életet, vagy a halált kell választanunk.
2012. márc. 18. 17:14
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem kell egyiket se választani, ha megszülettél, az élet már elkezdődött. A halált se választod, mindenképpen eljön.
2012. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!