Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kérdezzem meg hogy ne...

Hogy kérdezzem meg hogy ne legyen rossz?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Van egy 13 éves internetes barátnőm akit elég gyakran elküld v elüldöz (v tudjátok mire gondolok) a 8 éves húga a géptől. Szeretem a húgát is, és vele is szoktam beszélgetni, de nincs bátorságom megkérdezni hogy odaengedné-e a nővérét a géphez. Vagy hogy kérdezzem meg finoman? Ha szeretnék a nővérével beszélni de nem akarok túl izé lenni vele? Mit csináljak most? Hogy a 8 éves se vegye rossz néven?

Segítsetek! :)


2012. márc. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézusoom!!! XD De jót nevettem.:D:D

Mondod neki, hogy szeretnél a barátnőddel beszélni, és ennyi.XD Vagy szóljon mikor végez, hogy tudj vele beszélni.:D

2012. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái :).
2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!