Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy nem való...

Úgy érzem, hogy nem való nekem az élet. Nincs kedvem élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben meg akartam ölni magam, mostanság csak minden reggel kigördül egy könnycsepp, hogy felébredtem, és egy új nap virrad. Pedig a családommal nincs gond, jól tanulok, tűrhetően nézek ki. Csak úgymond "nincs kedvem élni" de már 10 éves korom óta. Viszont pszichiáterhez meg nem akarok megint járni, mert semmit nem segít. Esetleg gyógyszerek segíthetnek? Vagy mi...?

2012. márc. 14. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
depressziós vagy ami gyógyítható szal ne add fel haver
2012. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Pszichiátert és gyógyszereket felejtsd el. Kezdj el valamit sportolni, lehetőleg valami olyant csinálj, ami nagy, ballisztikus mozgássorozatokat igényel. Mondjuk kezdj el tornázni, ez gondolom lehel majd beléd egy kis életkedvet a hatása pedig jobb mint a gyogyszereké.
2012. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig fel kéne tenned a kérdést, hogy mi az, amitől lenne kedved élni. De erre csak te adhatsz választ. Ebben segíthet viszont egy szakember. Vagy egy nagyon okos ember is esetleg.
2012. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

najó. nekem vannak hobbijaim is, naponta nagyon sokat foglalkozom velük

van egy nagyon jó barátom, van egy jó haverom is

és mégis néha rámjön az életundor. az önbizalomhiány sajna nagoyn rosszat tesz, de legalább én igyekszem keresni a hozzám hasonló embereket


kedves kérdező, emberekkel kell lenni, ez a megoldás, próbálj meg közeledni vki felé, hozzám szoktak közeledni csak úgyérzem hogy mindenki más világ ezért nehéz megtalálni velük a közös hangot


PRÓBÁLD MEG, emberek,társaság nélkül elhiszem hogy szar az életed, ja meg egy barátnő pffff, az kell


nekem is szar szóval megértelek csak aézrt válaszoltam

2012. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bizony,bizony. Én is hasonló cipőben járok. Még évekkel ezelőtt sírni se tudtam. Mostanság egyre inkább elsírom magam, ami zokogásba torkollik. Elég kellemetlen de ezek valószínű időszakok. Egyszer fenn, másszor lenn. Tehát vigasztaljon a tudat, hogy semmi sem tart örökké. Ez elég bizonyos.

23/F

2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos lenne a korod és a nemed,mert az is sokat elárul! :)
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Puszedli2 válasza:
Ahogy írtad "viszont pszichiáterhez meg nem akarok megint járni..." szóval ezekszerint már jártál és miért hagytad abba? Szerintem kezdj el valamit sportolni, ajánlani tudom a lovaglást vagy úszást! Célokat tudsz kitűzni magadnak (mint pl. én 1.cél fel tudjak szállni a lóra segítség nélkül stb.) Másrészt amint írtad vannak barátaid. Legyél velük. Menj el velük kirándulni pl. Remélem tudtam segíteni.
2012. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Puszedli2 válasza:
(Ezelőttit is én írtam csak ez utána jutott eszembe.) Meg amúgyse tehetnéd meg ezt se magaddal sem pedig a szüleiddel, barátaiddal. Mi lenne velük nélküled? NE ADD FEL!!!
2012. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ejnye, ejnye. Nagyon sokan a sportolást tanácsolják az elesetebb fiataloknak. Szerintem nem sokat segít a sport, legalábbis saját bőrömön ezt tapasztalom, hiába tornázok, sportolok már évek óta, a nagy gyöngeség előbb-utóbb erőt vesz rajtam úgyis. Inkább sört kell inni. Az legalább szedál. Vagy nyilván a párkapcsolat. Lehet, hogy ha évekkel ezelőtt nekem is összejön valakivel, akkor most nem így lennék. Valószínű. Tehát az a megoldás, hogy nincs megoldás.
2012. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Puszedli2 válasza:
Az alkoholt semmiképp nem ajánlom. Az nem segít semmin, csak ront. Tönkreteszi a májad és az életed. A sportolást azért javasolják szerintem sokan, mert le tudja kötni magát az ember. És nem lesz a sport (és az iskola) mellett ideje gondolkozni ilyen dolgokot. Emellett ott is szerezhet barátokat is az ember. A szerelem szép és jó dolog, de az magától jön. :/
2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!