Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől unalmas az élet? Nektek...

Mitől unalmas az élet? Nektek mi jelenti az unalmasságot/ monotonitást? Bele lehet nyugodni az egyhangúságba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:02
 1/6 Tactical ***** válasza:
Az élet akkor unalmas, amikor azzá teszed.
2012. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nektek mi jelenti az unalmasságot/ monotonitást?"


Amikor nap mint nap ugyanazt kell csinálnom.


"Bele lehet nyugodni az egyhangúságba?"


Bele lehet de minek? Egy idő után csak szenvedés az egész, tehát könnyebb változtatni mint mindent hagyni a régiben.

2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

suli vagy mire gondolsz?

ja az baromi uncsi. dobd fel vmivel. ezt neked kell tudnod/rájönnöd

2012. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az élet mindenhogy unalmas. Nem azt mondom, hogy bajom lenne ezzel, tudom az okát, és nem, nem azért unom mert nincs mit csinálnom. Lenne rengeteg minden, de azokat is unom. Belenyugodásról azt tudom mondani én is, mint a második, minek? Miért kellene bármibe is belenyugodni? Nekem megoldja valamennyire ezt az unatkozást, amikor új helyre költözöm, mert akkor egy pár hónapig is akár tart az "újdonság varázsa", aztán ha meguntam, megyek máshova. Nekem ez így megfelel, nem ragaszkodom egy biztos ponthoz, "otthonhoz", ahogy sok ember. Csak van olyan sajnos, amikor nem lehet egyik percről a másikra lelépni, olyankor sok mindent nem lehet tenni, próbálom lefoglalni az agyam dolgokkal. Tanulok, olvasok, netezek, stb...
2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thebully ***** válasza:
Attól hogyha a Bosch-ba melózol összeszerelő operátorként!Az jelenti a monotonitást ha 1 műszak alatt lenyomsz 1000 db fúrót!És igen,bele lehet nyugodni az egyhangúságba ha eléggé csoró vagy ahoz hogy ott dolgozz!
2012. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor használd a fantáziád. Ha unatkozol, csak képzeld, h máshol vagy, a barátaiddal és legalább eltereled a gondolataidat. Lehet, h emiatt néha álomvilágban élek, de legalább nem érzem unalmasnak az életem.
2012. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!