Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti szerettek élni? Ha lehet,...

Titkos Név kérdése:

Ti szerettek élni? Ha lehet, indok hogy miért, esetleg miért érdemes.

Figyelt kérdés
Lehet hogy furán hangzik meg minden... De várom a válaszaitokat!
2012. márc. 14. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

1 trollkodni a neten

2 minecraft&terraria

3 ööööö több nincs xD max haverok

2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én roh*dt sokszor gondolkoztam már ezen és szerintem végülis a sok sz*r pillanat ellenére is igen, pont azért a 2-3 olyan miatt, amikor úgy érzed mintha egy nagyon jó álomban lennél, ezek felejthetetlenek és ezek miatt érdemes élni. Még akkor is ha kevés van belőlük.
2012. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyár, koncertekért, barátokért jó kis közös berúgásokért...ettől szép az élet :DD
2012. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy szeretek. Nincs különösebb oka, elvagyok, más biztos nem élvezné amit én csinálok, mert nincsenek barátaim, párom, nem vagyok túl aktív se, de nekem ez így tökéletes. Szóval nem tudnék kiemelni semmit, hogy NA EZÉRT jó élni.
2012. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én piszkosul élvezem az életet!:D

Rengeteg dolog érdekel,van egy csomó hobbim.Ezek bearanyozzák a napjaimat.Szinte minden pillanatot élvezek.Mindenben meg tudom látni a jót.

2012. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, az élet egy ßuziság
2012. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!