Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik és már szó szerint szerelmes vagyok belé. és hogy tudnám befűzni? Hogy legalább barátok lehetnénk.

Figyelt kérdés
a lány 15 én 17 .Már ismerjük egymást, de nem mély barátság. Én barátként kezelem de én úgy érzem hogy ő nem viszonozza a barátásgot. Ajándékot elfogadt tőlem szülinapjára stb. meg köszönünk is egymásnak stb. Csak mindig van vkivel ( osztálytársaival) és nem nagyon tudok igy vele beszélgetni. Szoval mit csináljak? Jobban megakarom ismerni, hogy később hátha lesz valami.
2012. jan. 6. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
HA komoly kapcsolatra is van esély akkor hívd el randizni minél előbb. HA csak barátságot, akkor beszélgess vele sokat, figyelj oda rá, és légy türelmes.
2012. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
Most barátkozni akarsz, vagy csajozni??? Nem mindegy... Ha rájöttél, hogy mit akarsz, akkor meg kezdeményezz!!!
2012. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát...igazad van meg kéne ismerned!El kell érned,hogy barátként kezeljen.Az nem nagy baj,ha mindig valakivel van...attól még odamehetsz hozzá!Én azt tanácsolom,hogy ismerd meg barátkozzatok össze,majd később(sokszor) a barátságból szerelem alakul! :)
2012. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha magát a csajt meg akarod szerezni kapcsolat céljából, akkor utalni kell rá, el kell hívni randira. Úgyis elmegy veled, ha régóta ismer és nem egy válogatós ribike.
2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

elsöször én felszeretném építeni akapcsolatunkat... barátként kezeljen stb. stb... utána már bármi...hát ha vanank körülötte nem anygon akarom ott basztatni...értitek??

amx ha egyedül van..de őt annyira nem lehet elkapni meet mindig jár kel a suliban szal állandóan megy vhova.

2012. jan. 6. 20:02
 6/10 A kérdező kommentje:
ő most jött gimibe én nekem már ez 2. évem szal nem régóta ismerem
2012. jan. 6. 20:03
 7/10 anonim válasza:
hát de mivan ha ő később sem akar semmit? mert ő elkönyvelt téged egy jó fiúhavernak és eszébe sem jutott h járjon veled...lényeg h ne légy rámenős mert a csajok ezt észre veszik hamar...és hívd el beszélgetni vagy bármi...
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én uyg érzem h engem enm tart havernak..ha meg ebzsélnük is akkor is sztem már alig várja h vége legyen abeszélgetésünknek. stbb..lehet h fél..nemtom..mással meg eltud fecsegni,látom stb..meg jókat nevet...lehet hogy elkéne mondanom neki hogy tetszik?
2012. jan. 6. 20:40
 9/10 anonim válasza:
és miért így viszonyul hozzád? akkor elég flegma csaj lehet..már bocsi...vagy bunkóskodtál vele? elsőnek érd el azt h beszélő viszonyban legyetek...de ha félős lenne a csaj akkor nemhinném h jó ötlet lenne a tudatára adni h bejön neked...
2012. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem voltam énsohasem bunkó vele...mindig kedves voltam vele.

csak azt nem értem h másokkal meg tök jól elvan..normális csaj mindne csak fura nekem..

2012. jan. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!