Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lánybarátom. (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom. (több mint kéve ismerem) Ha lefeküdnék vele azzal tönkremenne a kapcsolatunk? Lehetnénk még utána ugyanúgy barátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha megtennéd utánna semmi se lenne ugyanolyan.
2010. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Timi: ) ***** válasza:
70%

Biztos,hogy nem lenne ugyanolyan!(barátok lehettek,de nem ugyanolyan)

Hisz közeli testi kapcsolatba kerülsz vele.

Utána már szexbarát,szexpartner,vagy valami hasonló,nem pedig lány barát"

2010. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen tudom de feltétlenül tönkremenne a kapcsolatunk? Mármint utána még lehetünk jóban, mehetünk egy baráti társaságba meg minden nem?
2010. aug. 25. 13:54
 4/21 anonim ***** válasza:
Simán lehet olyan, de még jobb is a kapcsolatotok.
2010. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Timi: ) ***** válasza:
70%
A lánytól is függ,ha ő benne van a dologban,akkor persze mehettek egy társaságba,az hogy néha szexeltek nem kizáró ok,hogy ne menjetek utána egy társaságba,csak lehet kicsit másként néztek majd egymásra,sok mindenben függ a lány gondolkodásától is,ő hogyan fogná fel a helyzetet a dolog" után.
2010. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
akár szerelem is lehet köztünk..
2010. aug. 25. 14:14
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem mondjuk 1 szexből azért lehet érezni, hogy a másik barátként vagy másképp szeret e

lehet, hogy baromságot mondtam de ez a véleményem, lánybaráttal még nem szexeltem

2010. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
jóbarátok között a szex vétség, csak még egy dolog, amiben egyetértenek ; )
2010. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azért mi nem legjobb barátok vagyunk...
2010. aug. 25. 16:51
 10/21 anonim ***** válasza:

szerintem biztos hogy nemlenne ugyanolyan mint előtte..

amúgy hány évesek vagytok?:D

2010. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!