Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent (het) az álmom?

Mit jelent (het) az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam egyszer, hogy egy folyón vagyok egy kenutúrán amit apukám szervezett, és sok barátom és ismerősöm is ott volt, amikor egyszer csak eltűnt(?) alólam a kenu és egy úszó korhadt fa és szemétkupacba kapaszkodva megyek tovább az árral. Aztán a kenusok partra szálltak (már házak között voltunk) és én is kimászok egy mólón keresztül a vízből, és hirtelen ott van mellettem az a fiú aki nekem a suliban tetszik, és elkezdünk rohanni az egyik ház felé ahova már a többiek bementek. A ház nagyon sötét volt villanyt nem kapcsoltak, és e közben kint ment le a nap. Mindenki szétzűlledt , a barátnőm felrohant az emeletre egy lépcsőn a többiek pedig a nappaliba menekültek, ahol mellesleg nagyon sötét volt. Az a fiú is aki tetszett nekem , ő is oda szaladt be. Néztem, hogy mi elől menekülnek, kinéztem az ablakon: az utcán 3 bűnöző szerű ember akarta betörni a szomszéd ház ajtaját (nem sikerült nekik), amikor észrevették, hogy figyelem őket és elindultak a ház felé. Szólni akartam a felnőtteknek akik kint voltak a hátsó udvaron,de nem volt anniy időm, hogy kirohanjak odáig, ezért gyorsan beszaladtam a nappaliba ahol már elbújtak egy páran. Én is bebújtam egy fotel mögé és reménykedtem, hogy a sötétben nem fognak a bűnözők észrevenni, mert közben hallottam , hogy bejönnek a házba. A kétejeim eltűntek sajnos mert amikor elkezdték fosztogatni a házat észrevettek és késsel a kezükben felém közeledtek….ezután felébredtem… ha tudtok, légyszi segítsetek megfejteni az álmomat!
2012. márc. 19. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Anélkül, hogy tudomásod lenne róla, bűntudatod van azok miatt a gondolataid miatt, amiket a fiú köré szőttél. Piszkosnak gondolod ezeket.
2012. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mazsola50 válasza:

sziasztok segitsetek legyszives!

en azt almodtam elsonek orvosnal voltam. es kijottek rajtam valamuk orvos megnezte azt mondta azonnal muteni kell megis csinalta jolett minden. utana buszon voltam. ottvolt egy baratnom meg egy baratom (de csak almomba volt baratom,amugy nem ismerem es nem lattam meg oket) utana egy nagy hullamot lattam ami csak gyult es egyre nagyobb lett.. utana anyukam eljott egy babahordozova

l hozzam es benne volt egy gyerek. mondta hogy a mostani pasijae. utama egy hazba voltunk. es eljott apukam ( aki mar nem el) meg a moverem (aki el) a noverem sirt apukam meg azt mondta almodott valamit. de sajnos felkelltem. mit jelenthet ez? eleg kesze kusza alom de

2016. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!