Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen életet élsz? Másoknak...

Milyen életet élsz? Másoknak próbálsz megfelelni, kicsapongó életmódod van, vagy csak csendben követed az álmaidat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem már az álmom megvalósult,most azon vagyok,hogy ne rontsam el
2012. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy milyen életet élek. Ha más mondaná, hogy így lehet élni, akkor nem biztos, hogy elhinnén neki. Behind bars-mint egy elitélt. A félem talán tényleg elkülönít az emberektől.
2012. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy csendben. De az, hogy senkinek nem próbálok megfelelni, biztos. Valahol a kicsapongás, és az álmok követése közt élek én.
2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

követem az álmaimat szépen csöndben

persze néha megyek bulizni is de a kettő legtöbbször nem fér össze(mármint ez az álmodozó meg a kicsapongó személyiség)

2012. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első és a harmadik lehetőség egybevéve. Épp azon igyekszem, hogy végre a saját akaratomat vegyem figyelembe ahelyett, mások mit akarnak. Elegem van már belőle, hogy mások döntései alapján éljem az életemet.

Egyébként pedig úgy élek, mint egy remete. Forever alone. XD

2012. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsapongás nem izgat, mások nem izgatnak, úgyhogy az utolsó az egyértelmű számomra.
2012. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!