Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb megoldás...

Mi a leghatásosabb megoldás egerek ellen?

Figyelt kérdés
vettünk kb 2 hónappal ezelőtt Pest Rejectet de semmit se ért, ugyan úgy voltak , most vettem egy hasonlót (ez nem került annyiba) de itt se veszek észre változást.
2011. aug. 31. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy házimacska. De persze kísérletezhetsz egérirtó szerekkel is, lehet azok közül is valamelyik bejön. Nálunk nem jött be. De havonta egy-két alkalommal beengedjük a macskát, ő meg körbevadássza őket és kész :D
2011. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ősi vegyszermentes olcsó megoldás a macska :) már több ezer éve kipróbált, hatásos módszer :)
2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
nálunk egyszer fordult elő, hogy egerekkel volt bajunk. kertes, falusi házban élünk, és kaptam az idősebbektől 1-2 tippet. lehet, hogy az állatvédők nem díjazzák, de hát én akkor hallgattam nagyanyáink tanácsát, miszerint: ha egérlyukat is találsz, nem csak egeret, akkor törj össze sok üveget, az üvegport öntsd a lyukba, a nagyobb szilánkokat rá, ezután be kell tapasztani a lyukat. mi az utóbbit habarccsal oldottuk meg annak idején. Azóta a falusi kertes házunk közelében nem láttunk egeret. (bár ebben a szomszéd macskák is segédkeznek)
2011. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
egércsapda. Nekünk volt egy (nem túl humánus) csapdánk, ami úgy működött, hogy ha az egérke bedugta a fejét a csapdába, a gerincét eltöret egy fém cucc, ami a súlyára leesett...
2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kérj kölcsön egy macskát vagy szerezz be szerintem is csak a macska a megoldás nálam kirágtak mindent és nem azért fizettem egy rakás pénzt a lakásfelujitásért hogy az egerek joléljenek kölcsönkértem a macskát és megfogta őket és a szobám ajtaja elé tette őket én ugy megköszöntem a segítséget hogy nem győztem simogatni
2011. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

BIOSTOP EGÉRRAGASZTÓ - kartondarabkára kell kenni (olyan mint a teknokol, csak nem szárad meg).Én ezt használtam, és mindig bevált.Ha az egér 1 pici része hozzáér, nincs menekvés!!


[link]

2011. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csakis egy macska.Én nem győzök az enyémben gyönyörködni,olyan aranyos,ahogy levadássza őket,rájuk ugrik,vagy odahozza elém,s rám nyávog.Olyan aranyos.
2015. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!