Kutató kérdése:

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hat nem is tudom hol kezdjem az egesz tortenetet :(

7. osztalyban,jot egy uj osztaly tarsunk.

Akkor nagyon kedves volt VELEM,massal mind kotekedett ,volt hogy meg is vert par osztalytarsamat.Engem mindig beken hagyot,nem kert semmit se tolem en se tole nem is nagyon beszelgettunk,ha meg epp ugy volt akkor egesz normalis volt.Viszont jot a 8. osztaly - vele eggyut a pokol.Ez a szemely nagyon megvaltozott,terrorizal es fenyeget megint,mostmar engem is beleertve.En nem vagyok az a szemely aki hencegne,meg tudom is en...akarmivel kivaltana barmi konfliktust(ha nem szolna hozzam senki egesz nap csak a szekemen ulnek)ezert nem ertem,hogy miert foglalkozik velem.Eddig nem is lenne nagy dolog,viszont a sok kotegedes,tragar beszed,meg folyamatos felelem(ami bennem van)mar az ongyilkossagra vezet engem,annyira nem birom mar.Sokszor de sokszor gondoltam arra,hogy megfullasztom magam vagy leugrok valahonnan.Nem tudom mi tevo legyek,tanarok nagyon feluletesen kezelik ezeket a dolgokat bizonyara meg ok is felnek tole(ugye orakon se egy szent gyerek....)Ha szuloket hivnek fel szinte az se oldana meg,mert anyum aki nagyon felt talan meg roszul is lenne es ha fel is jonne maximum 1 hetig jonne ugy ahogy helyre a dolog,azutan folytatodna :(

Tenyleg nem tudom mar mit tegyek,9. elott vagyok es tanulasra nagyon kellene figyelnem,viszont ettol mindig elvesztem a fonalat.


Tanacsot szeretnek kerni ,szerintetek mit kellene tennem ?


Valaszaitokat elore is koszonom!



2012. márc. 21. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:
El felejtettem mondani,hogy ez a szemely roma szarmazasu,es ha ugyanugy eroszakkal valaszolnek vissza csak rosszabb lenne mert akkor tobbet is hivna...es en nem is ilyen verekedos tipus vagyok...
2012. márc. 21. 15:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél erőt magadon, és kalapáld el jó keményen, hogy megtudja hol a helye.
2012. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kerüld el. És ilyen ne jusson eszedbe, hogy öngyilkos leszel! Kerüld el, és legyél a tömegbe, a többiekkel.
2012. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!