Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek szüksége van...

Mindenkinek szüksége van egyedüllétre, de meddig bírnád ki egyedül?

Figyelt kérdés
ŐSZINTÉN!
2009. jún. 13. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokáig....Talán pár nap,amíg teljesen kipihenek mindent,és mindenkit!!!!
2009. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm... nagyon maximum 1 napig. Szeretek beszélgetni, társasági lény vagyok. Ha 24 órából 12-t alvással töltök, nehéz lenne 12 óra egyedül. De ha nagyon muszáj lenne kibírnám. Például nyáron az történt, hogy barátommal, a testvérével és a szüleikkel Horvátországba mentünk. Én eléggé felfáztam és nem tudtam elmenni egy egész napos hajóútra, így otthon maradtam egyedül. ( Nem engedtem volna és nem is vártam el, hogy miattam ne menjenek. ) Így délelőtt 9-től délután 5-6-ig egyedül voltam. Takarítottam az apartmant, olvasgattam, ettem, mosogattam, elment az idő. De persze emellett Apa is hívott kb 3x. De egyedül voltam... Elég nehéz volt amúgy.. de kibírtam! : ))


Nani

2009. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy társasági ember, jól el tudok lenni egyedül, szeretem a csendet (meg én is elég csendes vagyok) de néha szükségem van arra, hogy a családommal legyek, beszélgessek velük, viszont van olyan, amikor egész nap a szobámban ülök, és legszívesebben ki sem jönnék onnan semmiért :D Nem tudom, szerintem max. 1-1,5 napot bírnék ki úgy, hogy tényleg egyedül. Utána csak azért keresnék társaságot, mert unatkoznék :))
2009. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Két éve vagyok szinte teljesen egyedül. Egy barátnőm van, akit jó ha 1-2 havonta látok. Az utóbbi időkben volt, hogy két hetet végig a szobámban töltöttem és tanultam, reggel bevittem kaját, csak fürdeni és vécére mentem ki. Szó szerint. Most nyáron is itthon ülök, nincs senki akivel lehetnék, anyámmal olyanok vagyunk, mint két idegen, a barátnőmet meg már említettem...

Őszintén? Majd beleroppanok.

2009. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyanom van, nagyon sokáig. Sőt, teljesen egyedül, úgy, hogy még sem egy telefonhívás, sem egy emberi szó nincs egész nap, töltöttem már el egész hetet is. Nyáron. Szüleim meg bátyám nyaraltak, én nem tudtam menni - arra már nem emlékszem, hogy miért - és teljesen jól elvoltam...

Végletek embere vagyok: vagy társaságra vágyom, de akkor nagyon, vagy magányra, de akkor arra is nagyon.

Viszont nem hiszem, hogy 1-2 hétnél tovább boldog lennék mindentől és mindenkitől elzárva... Ha a külvilággal semmiféle kapcsolatom nem lenne, és még egy állattal se lenne semmiféle kapcsolatom...

Egyébiránt nem zavar, ha egyedül kell lennem.

22/L

2009. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig bírom emberek nélkül, ha le tudom magam kötni, de amúgy ez az egyik legnagyobb büntetés a számomra (:
2009. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy meddig bírnám ki? Mennyi idő után lennék öngyilkos? :D Hát soha nem lennék öngyilkos..
2009. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

max 1 napig... most kezdődött a nyári szünet, előbb volt évzáró, ÉPP most jöttem haza ÉS MÁR UNATKOZOK! azért regiztem ide és most válaszolgatok kérdésekre :D szóval... nehéz lesz a nyári szünet xD de majd elmek ma is valahova:)

14/L

2009. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A világ végéig. Elvagyok egyedül is, de társaságban is. Könnyen alkalmazkodok.
2009. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, mert nem szeretem a társaságot.
2009. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!