Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen hülyeségeket csinált...

Ti milyen hülyeségeket csináltatok már, amiket mi is megcsinálhatnánk?

Figyelt kérdés

Unalom van,jó idő,mennénk ki,de semmi jó nem jut az eszünkbe!! Pls mondanátok vmi szórakoztató időtöltést???

14/L



2012. márc. 24. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
kábítószer?
2012. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi, menjetek már be a Parlamentbe, és nyírjátok ki azt a sok naplopót.

Ja és utána hozhatnátok egy kis tejet a boltból.

2012. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. -.-" Inkább nem!

2. Bár megtehetnénk.. :(( BP messze van ettől a kis falucskától,ahol élek.. :(

2012. márc. 24. 13:18
 4/13 anonim válasza:
Hát, tollaslabda? Biciklizés, piknikezés, sétálás, görkorizás... :)
2012. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vegyetek fagyit, üljetek le a parkban, sétáltassatok kutyát
2012. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"2. Bár megtehetnénk.. :(( BP messze van ettől a kis falucskától,ahol élek.. :("


Ha csak ez tart vissza, összedobjuk nektek az utiköltséget oda és vissza! :D


Amúgy unalmas időben lehet barkácsolgatni valamit, vagy valami ökörséget kipróbálni (pl. héliumos lufit venni és vékony hangon beszélni), aztán föltenni a videót jútúbra. :D

2012. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy székről felugorva akartam "berobbanni" a terembe, hogy látványos legyen. De sajnos valamit elszúrtam és helyette lefejeltem teli erőből a felső ajtókeretet, ami tömör beton volt.


Végül is látványos volt...


Bár így jobban belegondolva ezt nem javaslom kipróbálni...


Próbáljatok olyat játszani, hogy egy körben mindenki megfogja a két kezével a két bokáját, és a lábai alatt fejjel lefelé nézi a világot és összevissza megy; és ha ketten összeütköznek, azt kell mondani hangosan, hogy "KVÁK!" ! Ez valami svéd játék, sok értelme nincs, de állítólag baromi szórakoztató.

2012. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Énekelve és táncolva menjetek végig az utcán - az baromi vicces. XD
2012. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Doruss ***** válasza:

Olyat mi is csináltunk, hogy hangosan énekelve mentünk végig az utcán a legjobb barátnőmmel, ha hülyének néztek az emberek azon nagyon sokat szakadtunk. Biztos azt hitték, hogy részegek vagyunk, mert tényleg úgy nézhettünk ki, pedig nem voltunk azok. :D meg csináltunk olyat, hogy nála voltam és nem hoztam görkorit, ezért elmentünk úgy, hogy mindkettőnknek csak az egyik lábán volt, és megkértünk embereket, hogy fényképezzenek le. Meg lementünk a felfele menő mozgólépcsőn, illetve fordítva. És táncoltunk a biztonsági kamerák előtt.

Ha jó a társaság, nagyon jókat lehet ilyenekkel szórakozni, mindenféle tudatmódosító szer nélkül :D

16/L

2012. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Öltözzetek le ne pucérra az alap 2 dolgon(bugyin melltartón) kívül minden le temessétek be a lábotokat vagy tegyétek bele a láb otokat egy nagy homokvárba amire vizet raktok és lehet dagonyázni.
2012. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!