Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy húsz évesen...

Normális, hogy húsz évesen még nem találom önmagam?

Figyelt kérdés
Csak tengődöm a világban,néha azt teszem,ami szerintem helyes,de megteszem sajnos sokszor azt is,amiről tudom,hogy nem kellene.Egyszerűen nem tudom,hogy ki vagyok,jó vagyok-e vagy rossz.
2012. márc. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Elindultunk az önismeret rögös útján. Van akinek eszébe sem jut ez a kérdés. Mármint, hogy mi a jó és mi nem az. Az meg, hogy normális vagy nem, szerintem egyéni, tehát teljesen mindegy melyik szót használjuk az életünkre.

Ellenben ajánlom neked a Feldmár András könyveit, nagyon tanulságosak a gondolatai és teljesen más dimenziókba vezet be. Engem is rettenes sok dologról elgondolkodtatott pl. ezeken a kijelentéseken: A fájdalom nem büntetés. Az élvezet nem jutalom.

2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, egyszer mindennek vége... sajnos ez van, ha eljön az idő, megörekszel, meghalsz, és amit addig csináltál, az szertefoszlik... unokák fogják "csak" emlegetni kiis voltál, remélem ez vígasztal. Egyszer mindennek vége, de addig mág sok idő van, eltudsz sok mindent kezdeni... sport (munka mellett) akármi:)) higyj benne, különleges ember vagy. Ajánlom Hirsch attila számmisztikus Önismereti elemzés anyagát, amit a te születési napod, éved, hónapod alapján dolgoz ki.. rám 90% ban igaz volt, és tényleg melegszívű, segítő intuitív ember vagyok... amiket leírt nagy mértékben megváltoztatták a gondolkodásom, mert annyira igazak rám... van akinek ez humbug, (meg sem vette) de nekem bevált, ha mást nem, megéri azt a 4000 ft-ot az anyag kapsz emailben leveleket, azokban is olyan információkat írt, amik szintén igazak rám:) Egy valamit jegyezz meg!: Ne érdekeljen ki mit gondo lrólad, mert az nem te vagy, ne akarj másra hasonlítani, jobb lenni, küzdeni, hogy jobb legyél annál a bizonyos személnyél. Csináld azt, ami boldogsággal, örömmel tölt el, de azt önmagadért csináld, ne mások elvárásáért:) Szabaddá fog tenni, szenvedéllyel élheted az életed, ha azt csinálod, (sport, munka) akármi amit szeretsz, én érzem, mi lenne az, ami szabaddá tenne, ez pedig a futball:)) Sok sikert, és ne csüggedj!:))) 20/F elnézést a helyesírásért...;)
2012. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!