Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom meg önmagam. Mit...

Nem találom meg önmagam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éven keresztül mindig én voltam az akit leszartak.Lecsúnyáztak .És a legjobb barátnőm volt az osztály legszebbje.nekem mindig olyan szarul esett hogy neki mondták hogy milyen szép meg minden fiú vele akart lenni.Nekem meg olyan kellemetlen volt.Most átkerültem a gimibe.És jött az egyik volt osztálytársam velem.Most ő az osztály szépe és megint ugyanazt érzem,mint amit 8 éven keresztül.Mindenki vele akar járni.Nem szeretnék még 4 évet ugyanígy eltölteni.És az a legrosszabb hogy tudom hogyha megtalálnám önmagam,akkor biztos megszeretnének engemis.De egyszerűen mikor fiúk közelében vagyok nem tudom önmagam adni.
2010. okt. 16. 09:21
 1/2 anonim válasza:
Ha most kerültél gimibe akkor 14 lehetsz(max 15-16) Szerintem egyáltalán nem gáz hogy nem vagy még a fiuk középpontjában.Az hogy ennyi idősen a lányok ezzel azzal jobbra-balra kavarnak,az csak divat,fellengzősség.És pont ők nem találják magukat meg,jól rá is b..znak huszon-harminc éves korukra.Biztos meg fogod magad találni mire kell,és szerintem egy sokkal normálisabb hapsit(-kat) is fogsz találni később mint a többi lány. :)
2010. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a korral jár. Anno nekem is a legjobb barátnőmért volt oda mindenki, aztán így 18-19 évesen fordult a kocka. Szerintem azo olyan lányokat, akik anno valakinek az árnyékában voltak csak, az idő megtanítja ,hogy hogyan viselkedjenek, miként válhatnak önmagukká, mivel így több idejük van saját magukra és a környezetükre figyelni, és nem feltétlenül 'benne lenni' minden szituációban, inkább csak külső szemlélőként figyelni. Nem tudom mennyire érthető amit közölni szeretnék. A lényeg,hogy ne aggódj, nem lesz ez mindig így! Ha nem vagy ezzel a helyzettel megelégedve, és hajlandó vagy tenni is azért,hogy önmagad lehess, akkor 100%,hogy később olyan irányba fejlődsz, amilyenbe szeretnél. Nézz sok filmet, figyeld a környezetet és azt,hogy te magad hogyan reagálsz bizonyos dolgokra. A filmekben látott nők viselkedéséből sajátítsd el, ami neked tetszik és sajátodénak érzed, a környezeted viselkedéséből szintén. Sok sikert kívánok!
2010. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!