Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem találom önmagam. Miként tudnám újra élvezni az életem és az apró örömöket? Vele együtt mintha minden boldogságom is semmivé vált volna.

Figyelt kérdés
Zavaros az egész szakitás. Fél évet voltunk együtt, egymás mellett akartunk megöregedni, mindennél jobban szerettük egymást. Volt pár problémánk, amit Ő nem értett, mert h apróság, de nekem fontos lett volna megbeszélni. Ő nem volt rá vevő, pedig tudom, tényleg, h szeretett és szeret ma is tiszta szívből. Aztán egy kis vita kapcsán szakított velem. Mondta h ugyanúgy szeret de már nem akarja ezt a kapcsolatot. Nagyon erősen sejtem h a családja és egy legjobb barátja is hangolta ellenem. Így nem tudok tovább lépni rajta h tudom h külön külön szenvedünk, miközben tudom h együtt is lehetnénk!! Sírt és hallottam a fájdalmat a hangjában. Ha tudnám h nem szeret, könnyebb lenne, de így?? Tudom h van vmi a háttérben!De kimondta h nem fogja meggondolni magát. Egyszerűen mindenben őt látom, mindenről eszembejut és a napi teendőimre sincsen erőm. Mindenben ő volt a tökéletes nekem, minden porcikájáért rajongtam nem tudtam h képes vagyok így szeretni! Nem ttudom elűzni a reményt h egyszer megkeres:( El vagyok keseredve és úgy érzem soha nem leszek olyan boldog mint mellette:( Segítsetek!
2011. jan. 6. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, ez is elmúlik majd egyszer. A szakítás így működik, nagyon fájdalmas dolog, de ha túléled, akkor sokkal értékesebb ember leszel tőle. Gondolom az első igazi barátnőd volt, és most hogy vége lett, nem is tudod elképzelni, hogy lesz még egy valaki, akivel jól fogod érezni magad.

Pedig csak várj, és az idő minden sebet begyógyít. Tudom ,hogy ez közhelynek tűnik, de akkor is így van.

Lehet, hogy épp ma találkozol azzal a lánnyal először, aki majd újra boldogságot visz az életedbe. Ne sajnáltasd magad, próbáld meg valamivel elvonni a figyelmedet róla és járjál emberek közé.

Eleinte furcsa lesz, de majd belejössz.

Az első mindig ilyen nehéz, később már elég lesz enned egy fagyit utána a téren és továbblépsz.

Aztán nehogy elszalassz egy lehetőséget sem!!!

Sok sikert, és kitartás.

2011. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is szakítottunk a barátommal. Vagyis a szerelmemmel.Bár én most is és akkor is(2 éve, 3 hónapja és2 napja) amikor szakítottunk fiatal voltam/vagyok, mégis éreztem, hogy ilyen többet nem lesz. nem vagyok képes mást úgy szeretni mint ő. Mindenről ő jut eszembe, nem telik el nap úgy, hogy nem gondolok rá, vagy hét, hogy ne sírnék 2 év után is minimum egyszer miatta. De az elején heti 7 volt a sírások száma. Nem bírtam ki nélküle, nem mentem ki a barátimmal, kezdtem elveszíteni az énem, vagy talán sikerült is elveszítenem. Most már alig vannak barátaim, hét közbe nem csinálok semmit, Összejöttem volna fiúkkal, de amikor már ott tartottunk akárkivel is, hogy járásra fordul a szó, gyorsan meghátráltam, hogy nekem ez nem megy. Egy fiúval össze is jöttem még amikor friss volt a szakítás. Gondoltam így könnyebb lesz. De az "új" fiú nem Ő volt, és ezért szakítottam vele. Így szenvedtem 2 évet. Majd rám írt msnen. 1hónap után találkoztunk és össze is jöttünk. 2 év és 2 nap szenvedés után újra az enyém az, akit a legjobban szeretek. Egyetlen baj az, hogy nagyon félek mindenféle dolgot csinálni/mondani neki, mert most már tudom mekkora súlya van annak hogy elveszítem, és véletlenül sem akarom megbántani vagy rosszat mondani, mert ha még egyszer elveszítem, nem élem túl. Én csak annyit tanácsolok neked, hogy türelem, és ha tényleg szeret, úgy is visszajön hozzád.
2011. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:) Amúgy lány vagyok és 22 éves, és sok kapcsolatom volt már, volt akit szerettem is de ilyen érzéseket soha senki nem váltott ki és rettegek h nem is fog. Én azt nem akarom h vért izzadok h túl tegyem magam rajta aztán beesik újra a képbe és szétrombolja minden erőfeszítésem ezügyben. Ha nem jön vissza záros határidőn belül akkor nem akarom h bármikor is visszajöjjön. Viszont azt is tudom h inkább belehal a fájdalomba, minth küszködjön bármivel is, kiváltképp a szemétláda szüleivel. Bár ne lenne olyan gondolatom h évek múltán is bárkivel lennék szó nélkül dobnám érte.. :S
2011. jan. 6. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ugyanezt érzem, mint te...

Nemrég lett vége egy kapcsolatomnak. Senkit nem szerettem úgy, mint őt... Úgy érzem, ő más, mint a többi srác...

Én is megpróbálom elfelejteni, de nehezen megy, mert mindig eszembe jut, mi van, ha még van remény...?!

Mindegy is, kitartást neked, és remélem, minden rendbe jön majd! :)

2011. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

bocs nem olvastam végig, de mindjárt az elején ez, hogy "nem volt vevő" ez azt bizonyítja, hogy csak birtokolni akart téged, az biztos ennyi alapján is, hogy nem szeretett.

Mert az, hogy cirógat, meg hú de szeretlek, az még nem jelent semmit:)

2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
alapvetően egy labilis emberről beszélünk, aki mindent irtózatosan magába fojtott, tele van önértékelési és megfelelési gondokkal, amik néha jöttek elő de akkor robbant. azt tényleg érzem h szeretett mert mindent megtett amúgy értem, volt h hajnalig szerelt vmit nálam, meg minden ilyesmi. bár tudnám h nem szeret és kész. akkor sem a remény nem lenne, sem az h amíg nem tudok biztos okot, nem nagyon tudom elengedni..
2011. jan. 6. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!