Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Az, hogy zavar, ha az internetes haverjaim rendszeresen 5-10 percnél később válaszolnak, és röviden, meg nem is írnak maguktól szinte semmit. És az hogy emiatt néha leteremtem őket? Titeket zavarna ha valaki emiatt megsértődne, bosszankodna nektek?
2012. márc. 30. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Engem ne zavarna. Miért is zavarna bármi is? Az élet amúgy is elég cifra!!!!
2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De, én is nagyon utálom az ilyet, és világosan látszik, hogy tojnak a fejedre, ha csak 1-2 szóval, "ja, igen, oké" és hasonlót dobnak vissza.
2012. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a haverjaimnak sosem írok chaten, facen.., minek?

Ha minden nap találkozunk vagy beszélünk, minek írjak még nekik? Inkább olyanokkal írok, akikkel ritkán tudok találkozni!

Gondolom a haverjaid is hasonlóképp gondolkoznak, ezért nem írnak.

Szerintem nem jogos a felháborodásod!

2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, internetes haverokról beszéltem.
2012. márc. 30. 22:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Sose találkoztam még velük.
2012. márc. 30. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsi!:P
2012. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég egyértelmű üzenet. Engem is zavarna, ha ilyen lenne, de az jobban zavarna, ha valaki írogatna nekem, én meg már nem tudnék mit kezdeni vele. A később válaszolás egy-két szóban, nyilván azt jelenti, h próbál finoman lekoptatni, mert nem akarja a képedbe írni, h un. Ilyenkor egyszerűen köszönj el, majd ír, ha akar.
2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, baromira zavar mikor kérdezgeti a másik fél hogy most mit csinálok, mikor nem válaszolok esetleg percekig. Ember, nem gondoltál arra, hogy van fontosabb dolguk is, esetleg épp olvasnak egy érdekes cikket vagy valami, néhányunknak nem abból áll az internet, hogy fészbúkcset és emesen. De ezért is hagytam abba az ilyen azonnali üzenetváltásos programok használatát, ha valakinek van valami mondandóm, vagy neki van mondandója, lehet emailt küldeni, aztán majd megnézem amikor ráérek.
2012. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!