Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen barát az olyan aki meg...

Milyen barát az olyan aki meg sem próbál vigasztalni miközben látja rajtad, hogy nagyon nem vagy jól?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen!

Barát az, akit kölcsönös megértés, bizalom, ragaszkodás és szeretet köt hozzánk.

2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, de ez sok mindentől függ. Elég empatikus ahhoz, h észrevegye, baj van? Mi van, ha azt hiszi, h nem akarsz róla beszélni, mert csak kellemetlen lenne? Persze, ha te már az értésére adtad, h szereted kiadni magadból, mi bánt, akk nem túl jó barát.
2012. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Igaz! Semmilyen! Az maximum haver vagy ismerős.....

A barát veled van jóban rosszban, meghallgat és bízik benned annyira, hogy Ő is megosztja a problémáit veled.

A barát többek között attól barát, hogy akkor van Veled, mikor épp máshol kéne lennie. Én csak azt tartom barátomnak, akivel kölcsönösen ott tudunk lenni egymásnak, mikor arra szükségünk van. Persze lehetnek dolgok, amik közbeszólnak. De azzal akit én barátnak tartok még soesem volt olyan, hogy ne lett volna alkalom kibeszélni a gondjaimat. És aki igazán barát meglátja, megérzi, ha nem vagy jól.

2012. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kezd elegem lenni ebből a lányból. Én vagyok neki a legjobb barátnője, mindig számíthat rám. Viszont már kezdek úgy lenni vele, hogy ott akarom hagyni őt a francba. Megértem, hogy vannak gondjai. Viszont nekem ez így nem jó, hogy őt nem érdekli semmi sem ami velem kapcsolatos.

Tudja, hogy nem mondok el neki semmit, mindig mondja is, hogy rossz neki, hogy nem mondok el neki semmit aztán meg jön a szokásos kérdésével, hogy bízok benne? Miért nem mondok el neki semmit?

Holott már százszor elmondtam neki, hogy úgy sem mondana semmit (hidegen hagyná). Amúgy meg ő mondta, hogy nem igazán tud mit kezdeni a szomorú emberekkel. A nem igazán alatt azt értette, hogy semmit sem tud tenni, de még csak meg sem próbálja. Pont les*arja az egészet.

2012. ápr. 6. 11:43
 5/14 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen "édes barátnőm"!Ha neki gondja volt mindig számíthatott rám viszont fordítva ez nem így van!Így ő most már inkább csak egy ismerősöm és végre találtam egy jó barátnőt magamnak!Olyat aki hasonló mint én együtt örülünk egymás boldogságának és együtt is sírunk ha a másiknak gondja van!!Egy 35. éves Anyuka vagyok
2012. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Azt hiszem ez tipikus női probléma. A férfiak jobban számíthatnak egymásra jóban rosszban. Én is sok barátnőmmel voltam így. Ezek energiavámpírok, minden baját rádzúdítja, de a te dolgaidra nem kíváncsi. Ilyentől mihamarabb meg kell szabadulni, mert hidd el, még az is jobb, ha nincs barátod, minthogy rossz barátod legyen. Tudom, hogy nagyon rossz, ha nem vesz körül jó baráti társaság, de manapság nehéz igaz barátot találni :(
2012. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fiúkkal nekem is könnyebb a dolgom. Úgy hogy kénytelen vagyok igazat adni neked. :) Csak sajnos az akiben megbízom és szeretek, az kissé messze lakik tőlem.
2012. ápr. 7. 23:01
 8/14 MrPifta ***** válasza:
A nőkben azt utálom a legjobban, hogy ha a férfi megkérdezi mi baja van, akkor azt válaszolja, hogy semmi. Ha a nő azt mondja, hogy semmi, akkor azt a férfiak úgy értik, hogy nincs semmi baj. Ha nem vagy jól, igazán tájékoztathatnád róla, különben honnan a fenéből tudja?
2012. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Felhív magához a lány. Mondom neki, hogy nem hinném, hogy jó ötlet lenne, mert nem akarom elrontani az ő kedvét is, ugyanis rossz kedvem van. Aztán felmegyek hozzá, látja rajtam, hogy rosszul vagyok, el is mondtam, hogy miért. A szemem is könnyezett, amint szintén látott. Ez tán nem elég?

Plusz amikor látja rajtam majdnem mindennap, hogy rossz kedvem van.

Egyébként meg a kérdésben is benne van, hogy LÁTJA RAJTAM, HOGY NEM VAGYOK JÓL. Szóval kérlek tanulj meg szöveget értelmezni.

2012. ápr. 8. 10:57
 10/14 anonim válasza:
Nekem az első, s talán egyetlen barátom nőből van, én meg pasi vagyok. Érdekes ez. Nőkkel sokkal jobban kijövök barátilag, mint pasikkal. Hehe barátságot már ezen az oldalon is kötöttem egy lánnyal egy éve és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Sosem találkoztunk és mégis így ismeretlenül sok mindent megbeszéltünk. :)
2012. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!