Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket is zavar ha legjobb...

Titeket is zavar ha legjobb haverotok mással is haverkodik?

Figyelt kérdés
Engem zavar, hogy legjobb haverom másokkal is lóg, jól érzi magát, ilyenek, mintha féltékeny lennék, fura, de így van! Megpróbálok a legjobb haverja lenni mindent megtennék érte, és mindenemet odaadnám neki csak hogy jobban bírjon, de sokszor úgy veszem észre hogy nem én vagyok a legjobb haverja és nálam jobban másokat is bír! Ez sajnos engem nagyon zavar! :( Nem akarom megbeszélni vele mert úgy sem érthetné meg és kicsit "b*zisnak" éreznék ilyenről beszélni! Szóval az lenne a kérdésem hogy ti is féltékenyek szoktatok lenni ha a legjobb haverotok más haverjaival van? És hogy lehetnék jobb barátja?
2012. márc. 18. 11:29
 1/7 anonim válasza:
100%

én lány vagyok de velem is így van. néha úgy érzem nem jelentek neki annyit mint ő nekem...

szerintem ha nem te vagy neki a legfontosabb akkor ne nyomulj. biztos vannak más barátaid is, lógj velük.

bocs, hogy lányként írok

2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan ki akarod magadnak sajátítani, ne csodálkozz azon, ha félreértik az emberek a helyzetet.

Teljesen természetes dolog az, ha valakinek több barátja van. Neked csak egy barátod van? Gondolom igen, s ezért kötődhetsz hozzá ennyire. Semmiképpen nem egészséges ez.

Hogyan lehetnél jobb barátja? Pl. úgy, hogy nem erőlteted rá magadat, nem féltékenykedel, nem tekinted létszükségletednek a kettőtök viszonyát. Ki-ki élje a maga életét. Amikor van miért összejönni, akkor legyetek együtt, ha nincs, akkor nincs.

És semmiképpen ne alázd meg magad. Ne akarj a kedvében járni. A barátságban mindenki egyforma, azonos értékű.

Ha „meg kell vásárolni” a figyelmét, az nem barátság.

2012. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nyomulok és nem sajátítom ki, csak zavar hogy másokkal is lóg, és velük talán jobban érzi magát, ilyen vagyok sajnos :/ és arra vagyok kíváncsi hogy más is ilyen? Nem szoktam ráerőltetni magam, csak nem tudom hogy lehetnék jobb haver! És több haverom is van, de ők nem a legigazibbak, manapság kevés normális barát van, és azokat meg kell becsülni!:)
2012. márc. 18. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld vele megbeszélni, hacsak nem olyan mint te ebbôl a szempontból (és biztos hogy nem, kicsi az esélye) akkor ha sokat nyafogsz csak magad ellen fordítod, hidd el, én egyszer már elbsztm így. Írj légyszi egy privátot, én is ugyanezt érzem, és nem gondoltam vna h más is van így. privátban pls kort is mondj :)
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg... (na jó nem tudom szebben kifejezni most magam:D)Szóval amíg nem sz*rik a fejemre, azért mert , más barátai is vannak, addig nem zavar. Miért is zavarna, hogy miután elvagyunk egy fél napot, ő ezzel meg azzal találkozik.?? Nem is értem az egészet. Meg nem tudom, lehet csak nálam van így a dolog, de ha nekem valaki olyan jó barátom, akkor amikor találkozok a másik 1-2-vel akkor néha elhívom őt is, bemutatom hogy "ő itt xy, barátom". És legalább megismerik egymást. Érdekes, ő nem szokott elhívni...? Nem lehet, hogy kicsit egyoldalú ez a dolog? A barátságot nem lehet erőltetni, az kialakul.
2012. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kunkly válasza:
100%
szerintem ha nagyon a haverja akarsz lenni akkor néha hagyd ott ezt az egészet ha látod hogy más fiukal jól elvan ne törekkeggy arra hogy csak rád figyeljen,ilyenkor te is menny és legyél el valaki másik haveroddal...
2012. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kunkly válasza:
ja amúgy velem is sokszor van ien...
2012. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!