Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Megfogadtam,hogy az új tanévben nem engedem, hogy az osztálytársaim bántsanak, ezért szeretnék pár tippet, módot miként tudnék szembenézni a rossz szavakkal. Mindig csúfolnak, és már félek a 8.osztálytól.Nem akarom,hogy cikizzenek.Csak tudják,hogy fel tudnak idegesíteni. Olyan jó másoknak,akik nem veszik fel ezeket,én sem akarom.Mit csináljak?
2009. jún. 15. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

mivel csúfolnak?

egy-két megsemmisítő visszaszólás nagyon sokat tud lendíteni a dolgon, nekem olyan jókedvet csinál ha látom mennyire megilletődött aki engem akart rossz helyzetbe hozni..

igazából ha van, akire számíthatsz meg aki fontos neked az osztályból, és tudod, hogy ő nem csúfol sőt, ellene van az egésznek, az szerintem elég, akarj csak neki megfelelni.

vagy ha nem vagy jóban senkivel csak szard le őket és legyél flegma egész nap, nem miattuk jársz be hanem hogy jövőre jól felvételizz és oda kerülj be, ahova akarsz. legalább az is meg van oldva, hogy a tanulásra koncentrálj.

igazából szerintem tényleg az lenne a megoldás, ha nem kéne rájuk szemernyit se figyelned, mert ott lenne mindig más, akivel elüsd az időt. és ha így van, akkor meg tényleg szimplán tojd le őket nagy ívben és vágj hozzájuk egy-két fél literes üveget és háromnapos szendvicset.

de ha eszedbe jut vmi ütős mindenképp olvass be nekik!!!

ne hagyd magad :)

2009. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ mindent kitalálnak ám! Volt úgy,hogy azt csúfolták, milyen a lábujjam. Vagy 1 heget a kezemen,ami barna lett és azt mondták rá,hogy nincs otthon vizünk,koszos vagyok. Egyébként semmi különös nincs rajtam,nincs kalapácsujjam vagy ilyesmi. Visszaszóltam én már, jöttek utána öten. Jó, hát magas vagyok eléggé,és nincs topmodell alkatom,de mindig kötekednek.Anyu is azt mondta,hogy ne foglalkozzak velük,de nem Ő ül ott az osztályban és nem őt dobálják radírral.
2009. jún. 15. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

úristen de seggek...

hol laksz?

budapesten vagy nagyobb városban? lehet, ha már ennyire kipéciztek maguknak nem lenne rossz iskolát váltanod. :(

de hihetetlen, hogy ezt még megengedik maguknak ilyen idősen... a mi osztályunk 8. előtt már rég leálltak az ilyen gyerekes szarságokkal. dobálózni, úristen, ez viszont így 10.-ben sikeresen újra előjött.. van két lány akiket nagyon nem bírnak.. me egy-két tanár.

ezek a lányok nálunk, ők nem foglalkoznak velük. ha nagyon nyíltan csinálják akkor egyikük visszamond icipicit, dehát annyi, legtöbbször észre se (akarják!) venni. nálunk nem mennek el legtöbbször dobálózásig az igaz, azt meg főleg nem, hogy öten utána mennének, ajjhmamám. :(

szerintem száz százalék, hogy találnál egy jobb osztályt!

2009. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

engem még 12.-be is dobáltak. amúgy nálunk lehetett látni, hogy az ilyen sík hülyék dobálják az embereket.csak soha nem értettem, hogy mit élveznek rajta


amúgy szard le őket magasról vedd úgy mintha nem is léteznének, én ezt csináltam és csinálom most velük kapcsolatba. maradjanak ott ahol vannak nyomorék gyökerek

2009. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én egy kisvárosban lakom, régen ez volt az egyik legjobb suli a tesóm akarta,hogy ide járjak. Most leszek 8-os,nem akarok váltani,mert akkor megint be kell illeszkedni,és ilyen osztálytársak után már nekem ez nehéz:( Tanulni szeretnék,de néha úgy fel tudnak idegesíteni,hogy meg sem tudok szólalni. Komolyan,már úúúgggyyyy odavágnék... ha más nem,hát szavakkal!
2009. jún. 16. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

vágj vissza teljesen nyugodtan:)

Hidd el nagyon megfognak lepődni és abba is hagyják!!!

amit érzel hogy mondanod kell nekik hát nyugodtan!!!!

velem is ezt csinálták amugy általánosba...dobáltak,cikiztek,kibeszéltek...

aztán jött a csapás...odamentem...elmondtam mindent ami a szívemből jött:D Utána meg már nyaliztak,de megmondtam nekik hogy köszi ebből nem kérek,nem vagyok kiváncsi kétszínű csitrikre:D

Most középsulis vagyok és tök más a helyzet:DNeked is más lesz:)

Sokkal de sokkal jobb:)

Akik régen cikiztek engem,mai napig irnak vipen levelet h jó lenne talizni...visszaküldök egy két röhögös fejet azt letudom annyival

Nem érdekelnek.magukat minősitik hogy gyerekek még

Ne hagyd magad!:)

2009. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ahova én jártam ugyan ez volt a felállás :)
2009. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A megoldás: keresd meg az osztályodban a legnagyobb lúzert és kezdd el mindenki előtt cikizni úgy h szakadjanak a röhögéstől!A többiek ezek után biztosan másképp néznek majd rád. Nekem ez bevált, bár nem vagyok teljesen büszke rá.
2009. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, itt a nyár előttem,megpróbálom összeszedni magam:)
2009. jún. 17. 15:59
 10/10 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben voltam általánosban kb 8 éve! Lány vagyok, de felborult a hormonháztartásom, és az arcom eléggé szőrösödni kezdett, és nap mint nap azzal csúfoltak, hogy már megint nem borotválkoztam, meg gorillának neveztek (nem voltam soha vékonyka). Kegyetlen volt, de kibírtam, mert nem vettem fel őket. Igaz hogy nagyon fájt legbelül, és volt h a wc-be bújva sírtam ki magam, de előttük soha nem mutattam, hogy rosszul esik! Ez ment egy éven keresztül, majd mikor rájöttek, hogy nem tudnak vele kétségbe ejteni abbahagyták! ne izgulj! légy erős
2010. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!