Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám az önbizalmamat...

Hogyan tudnám az önbizalmamat növelni?

Figyelt kérdés
Nem csak kapcsolatok szempontjából hanem az élet bármely területére gondolok,mert jelenleg egy rakás szarnak érzem magam és pontossan aúezért nem jönnek össze a dolgaim!Valami tipp??
2011. máj. 10. 20:36
 1/3 anonim válasza:
Kinövöd szerintem. A kis dolgokon nem erdemes fönnakadni... a nagyok meg ugy is megoldodnak.
2011. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
tudd magadról hogy szép vagy, a nem építő jellegű kritikákat szard le, vigyél rendszét az életedbe...
2011. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a bajom.. én azzal próbálok segíteni magamon, hogy elmondom magamnak, mi az ami szép rajtam és arra gondolok, hogy minden ember különleges és mindenkiben van szépség.
2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!