Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom növelni az...

Hogyan tudom növelni az önbizalmamat? : /

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Pozitiv gondolkozas!

Eloszor elkell fogadd magad. Sokan nem veszik komolyan ezt h elfogadni magad, azt hiszik, h ez csak egy olyan toltelek mondat, pedig nem. Az onbizalom hianya onnan ered h nem fogadod el magad. Nem mersz onmagad lenni. Kulsoleg vagy belsoleg nem vagy vlmivel megelegedve, es felsz ezt kimutatni, h nem vagy tokeletes, de senki se az. Ha vannak hibaid javits ki oket, vagy fogadd el oket. Nincs semmi szegyelni valod. Merd kimondani es azt tenni amit akarsz, es ne erdekeljen masok mit fognak errol gondolni. Ne gondolkozz tedd es mond amit erzel, ettol leszel te, te. Nem kell alarc moge bujj, es meghuzd magad! Mutasd meg ki vagy! Mutasd meg, hogy mindenre kepes vagy! Mert az vagy, mindenki kepes mindenre...csak nem mindenki tudja ezt.

Remelem segitettem. Nekem is ez volt a problemam. Nehez tul lepni ezzn es nem megy gyorsan csak lassan lehet valtozni. De vegul sikerul! Csak bizz magadban!

2009. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!