Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért válik ennyi minden...

Christoph8 kérdése:

Miért válik ennyi minden közömbössé?

Figyelt kérdés

Rögtön érettségi után dolgozni akartam ami sikerült is

egy jol fizető állást találtam, recepciosként egy 80 szobás hotelban nem utoljára, ezután elköltöztem a szüleimtől, majd házaltam fél évig minden napom egyedi volt es itt is jol kerestem, de ez sem dobott fel.


Azután ismét fél évig adminisztratív munkával probáltam

levezetni a rengeteg gyaloglást ami kényelmes volt (szintén jol fizetett). Nem rég vissza költöztem szüleimhez, remélve ha folytatom a tanulást közben és/vagy utána jobb lesz de már attól is kezdek eltávolodni.


Most egy kisebb hotelban vagyok pincér- báros. Érzem hogy itt sem leszek sokáig... barátnöm lassan 2 éve nincs csak alkalmi, a külsömmel törődök és látom a pozitív jeleket de egy szemernyit is lusta vagyok már tenni ezért. Közben azt érzem hogy a lehetőségeket eltaszítom, semmi nem tud

lázba hozni és egyben úgy is tűnik nem bírom elviselni a monotonítást.


Hamar ráérzek minden munkahelyre viszont túl hamar megunom. Mostanra már se barátaim még haverom sincs. Az

emberekkel sem úgy bánok már ahogy közel egy

éve.

Ha bármilyen értelmes vélemény/segítség felmerülne megköszönném.



2012. ápr. 1. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt - 21/F
2012. ápr. 1. 22:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a leírtak alapján unalmas az életed.
2012. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok minden ki is maradt, különben sosem érek a végére. Amikor csak lehet bulizok...
2012. ápr. 1. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján sem unalmas az életed, inkább dolgosnak mondanám. 21 évesen már elég sok tapasztalatod van úgy veszem észre. És itt a baj! A hozzád hasonló korúakat még nem érdekli semmi, te meg már régen előttük jársz. Itt keresd a problémát, ami szerintem nem is probléma. Menj el valahova messzire tanulni, most még nem érdekel a dolog, de majd belerázódsz és barátokat is szerzel! Sok szerencsét!
2012. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi:D
2012. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem egy jellem, látszik, hogy sem a munkában, sem a párkapcsolatban nincs kitartásod, talán mert motivációd, célod sincs vele, nem kínál valódi szórakozást/kihívást. a sok tapasztalat valóban képes erre, monotonná teszi a dolgokat, ezért kell kutatni új dolgok után, merész, újító ötleteket keresni, szokatlan helyzetbe kerülni, stb. talán szükséged lenne egy kis környezetváltozásra is, mert ez a sok munka és bulizás csak tovább rontja a dolgot. a valódi élet nem ezekben van szerintem, le kell tisztulnod, hogy érzelmeid legyenek. vagy ha megteheted, túlélőtúrákra, katonai kiképzésre menj el.
2012. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért éljünk a realitásokban, sokszor olyanokat írtok, amelyeket ha a valós falusi életbe gondolunk bele, akkor nehezen megvalósítható, és nehéz onnan világot megváltani.
2012. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!