Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a bűntudattól?

Figyelt kérdés
Hajszál híján tömeges közúti balesetet okoztam figyelmetlenségből. Megúsztuk, kaptam jogos beszólásokat, és csak a Jóistenre tudtam gondolni, hogy biztos ő segített. Rádásul kismama vagyok, őrült forgalom volt a 40 fokban, mindez persze semmi alól nem mentesít tudom. Próbálok tanulni az esetből, de iszonyatos lelkiismeretfurdalásom van.
2009. jún. 16. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mit csináltál?

De már válaszoltál is a kérdésre, megúsztátok. Úgy tudsz megszabadulni, hogy megígéred magadnak, hogy legközelebb 1000szer jobban figyelsz. Óvatos leszel.

2009. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szörnyű így utólag, nem szeretném részletezni. Lehet, hogy valami üzenete volt felém ennek a szitunak, most épp ezen gondolkodom (azon túl, hogy legyek máskor figyelmesebb). Valami feloldozásra lenne szükségem, hogy megszabadulhassak ettől a borzasztó érzéstől, de nem tudom hogyan érhetném el.
2009. jún. 16. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha autóval voltál akkor menj el autózni és direkt figyelj oda nagyon mindenre. Semmi baj, mindenki jólvan. Valaki vigyáz Rád fentről.
2009. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítene ha elmennél gyónni?
2009. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem, vigyáz valaki rám...
2009. jún. 16. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed - van üzenete a történteknek, elmehetsz egy Hellinger rendszerállításra, ott tudsz ezzel mit kezdeni, a foglalkozás segít megérteni az eseményeket, az üzenetet.


Tudok segíteni. Írj privit.

2009. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam a gyónásra. Ha holnap nem kell bentmaradnom a kórházban (hs még zárt a méhszájam + CTG), akkor lehet elmegyek. Egyébként sokat kellene feküdnöm, ez ma egy nagyon fontos eintéznivaló volt.
2009. jún. 16. 11:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet erről a neten is olvasni? Már a Hellinger-terápiáról?
2009. jún. 16. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beütöd a keresőbe a családállítást, rengeteg anyag van fent.
2009. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg ülj vissza az autódba mihamarabb. Ezentúl vigyázz jobban és fogadd meg, hogy a pici testi épsége mindig fontosabb lesz, neked, mint bármi más, mindig figyelni fogsz rá.


És mivel nem okoztál balesetet, így ebből te is kivetted a részed. (mmint, ha nem te vagy ott abban a szituációban, akkor lehet, hogy valaki másképpen cselekszik és abból baleset lett volna)

2009. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!