Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ilyen végzetes, ha...

Tényleg ilyen végzetes, ha valakinek nincs humora?

Figyelt kérdés
Tényleg semmi humorom nincs. Vagyis van valamennyi, de az nagyon ritkán jön elő. Általában mindenre komoly választ adok, nem tudok reagálni a csipkelődésekre. Ezért én is rosszuk érzem magam. A környezetem sem értékeli. De mit tehetek ez ellen? Tényleg semmi humoros nem jön a számra. És úgy látom, ez elég fontos az emberi kapcsolatokban, mert hiába vagyok normális, kedves stb. mivel nincs humorom, így nem is vagyok olyan jó.

2012. ápr. 4. 20:13
 1/10 $ € Ž válasza:
61%
"A humor az intelligencia jelzője!"
2012. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek lelkigondjaid?
2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj! :D
2012. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen besírtam xD
2012. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D Sajnos nem viccelek.
2012. ápr. 4. 20:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként vannak gondjaim, de erre nem hinném hogy lehet fogni, másoknak is vannak. Intelligencia hiányára meg megint nem.
2012. ápr. 4. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ki nem viccelődős, attól még lehet humora. a humorérzék arra vonatkozik elsősorban, hogy érted-e a poénokat
2012. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú,ez olyan,mintha én írtam volna!Pont ilyen vagyok,illetve már egy kicsit jobb a helyzet.


Egyébként szerintem nem olyan fontos.Én speciel sokkal jobban tudok értékelni egy lelkizős beszélgetést.Egy komoly,érdekes gondolkodású emberrel jobban elvagyok.

Persze ezzel a többség nem így van...Lehet,hogy hülyeség,amit írok,de azt vettem észre,hogy főleg azoknak olyan fontos a humorérzék,akik állandóan buliznak.Komoly emberből lényegesen kevesebb van,sajnos.

Egyébként biztosan előjönne az a kevéske humorod,hogyha olyan társaságban lennél,ahol teljesen felszabadult vagy...


Mindig ilyen voltál?Hány éves vagy?Mesélj az emberi kapcsolataidról,hátha tudok segíteni!


20/L

2012. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régen nekem se volt sok humorom, de volt életemnek egy időszaka, amikor konkrétan egész napokat töltöttem el vicceket olvasva. Ha leírnék minden viccet, amit valaha olvastam szerintem 2000 oldal lazán betelne vele. Ez a rengeteg viccolvasás két dolgot eredményezett:

1. Mindenki azt mondja, hogy az osztály legviccesebb embere vagyok.

2. Ha nem jut eszembe egy humoros válasz, akkor akármi a téma, biztosan eszembe jut róla egy rövid, de ütős poén. (Vedd úgy, hogy akármiről. Meglátok egy tetszőleges tárgyat, vagy van egy tetszőleges szituáció, gondolkodok 2-3 mp-ig és már eszembe is jut.)

2012. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért baj ha ennyire nincsen humorod :/ mert például ha elmész egy olyan társaságba ahol sok a "hülye" az nem biztos hogy jó mert nem tudsz velük ugy beszélgetni.. én példádul nagyon sokat viccelődök és van humorom elég rendesen :D és sokszor még olyan embereket is felviditok akiknek rossz a kedvük :)
2012. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!