Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakit sikerek érnek...

Ha valakit sikerek érnek akkor abból magabiztos, határozott ember lesz mindenhogyan, vagy semmire sem garancia a siker?

Figyelt kérdés

úgyérzem hogy annak ellenére hogy az utóbbi időben tök jó dolgok történtek velem, és történnek továbbra is, ez az önbizalomhiányos állapot úgy fennmarad nálam, ha most rámnéznétek, tuti nem az lenne az első kép rólam hogy "tyűde balf.sz a srác", mert elsőre volt olyan is aki nagyképűnek tartott..:O


és amint megismernek, lejön nekik hogy olyan más vagyok, izgatom magam minden hülyeségem, ha mellém ül vki lazább srác akkor ink kussolok, vagy vmi bénát szólók, ő meg adja a showt..


van egykét nap mikro viszont tök jó arc vagyok én is röhögök, vidám vagyok, mindenkivel szóba elegyedem és alig vannak gátlásaim, máskor meg pafff:S


azt sem lehet rám mondani hogy sokat unatkozom, mert nem így van, van pár hobbim, amiket a legtöbbször sajnos egyedül űzök. de kitöltik a napjaimat, viszont szociális készségeim elég gyéren állnak


vmi gond van velem ez egyértelmű ,és nem csak magamba generálom(vagy igen?!), nem tudom mit csináljak


egy barátom van,többi haverféle vagy még az sem

csúnya sem vagyok

izmos

csajozni már rég voltam, egyértelműen ez is az(időszakos,gyakori) önbizalomhiánynak tudható be


ismerős valakinek? lassan úgy érzem hogy sok mindent teszek a sikerért, amivel automatikusan jönne vmi önbizalom, de ez csak pillanatnyi ,utána minden újra a régi kerékvágásban

mit csináljak?

szar a felfogásom?

18f



2012. ápr. 4. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el csajozni.

Egyébként a sikerek nem feltétlenül hozzák az önbizalmat. Attól függ milyen sikerről van szó. Ha egy éjszaka felszedtél egy csajt elsőre, akkor az nyilván erőt fog adni, hogy máskor is kipróbáld. De önbizalom az mindig kell.

járj el valamilyen szakkörre, ami érdekel. Én most tervezek teniszezni menni, mert rájöttem, hogy a csajozás nem feltétlenül az én világom. Belezúgtam egy lányba és onnantól kezdve beállt az impotencia ezen a terepen, ezért is kezdek inkább valami olyasmibe ami társasági.

Olvass néhány tényleg jó könyvet, van az időbeosztásról, a siker kulcsáról, nőkről, célkitűzésről, minden sz@rról. Ha érdekel egy pár, akkor elküldöm a címeket PM-ben, feltöltődtem az olvasásuk után.

2012. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!