Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy magam mintha...

Miért érzem úgy magam mintha nem is én lennék, miért akarom mindenáron bizonyítani azt, hogy én vagyok a legjobb?

Figyelt kérdés
Ennyire rohadtul önbizalomhiányos lennék???

2012. ápr. 5. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
marhajó... és ez egyáltalán miért alakul ki? mi az oka?
2012. ápr. 5. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tudjam? :D Mondd el tíz mondatban az életed történetét, akkor talán előrébb leszünk. De így... Mintha a másodpercmutatóból akarnám leolvasni, hány óra van...
2012. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
áh, figy, az én hibám is... kiskoromba mindig bszogattak hogy kövér vagyok, meg a szüleim is mindig hogy ha rossz jegyet hoztam haza a suliból mindig én voltam a gané.. olyan szinten elegem van az emberekből hogy legszívesebben elbújok a világ elől.. miért nem lehet a másikat elfogadni olyannak amilyen... 14 éves korom óta folyamatosan hol fogyózok, hogy megakarok hízni, sosem vagyok elégedett se a külsőmmel, se semmivel, mindenben keresem a hibát, sosem vagyok megelégedve azzal amit elérek.. áh annyira unom.
2012. ápr. 5. 20:20
 5/11 A kérdező kommentje:
persze én meg inkább hagyom magam, aztán a sok paraszt meg direkt kikezd.. hogy lehetnek ilyen s*gg emberek? mit akarnak bizonyítani? hogy bele tudnak kötni a másikba? kajak felrugdosnám mindet a holdig
2012. ápr. 5. 20:22
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és az is miért baj ha valamit elszúrok? istenem, tökéletes vagyok? mert akkor isten lennék nem ember...
2012. ápr. 5. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:

azon törd inkább az agyad hogy szerezhetnél önbizalmat, keress, ragadd meg a lehetőséget ha vmi olyanról van szó, amit élvezel, ahol siker érhet, ez jó esetben ellát egy jóadag önbizalommal, sajnos nincs garancia rá. de ez egy jó módja a magabiztossá válásnak


érd el vhogy hogy sikerek érjenek, de ne akarj velük hivalkodni mert az szintén balf.szság


:)

2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
maximalista vagy osztkész nem kell ragzanije.
2012. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos én nekem nincs ez a problémám(remélem) de az életed leírásakor mintha magamat olvasnám.
2012. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"áh, figy, az én hibám is..."


ebből a mondatból tudom mi a bajod. (végig se olvastalak)

Másokat hibáztatsz odabent, amikor a saját dolgod lenne, hogy boldognak érezd magad. Nem másoké. Ha majd megtanulsz, bentről jövő boldogsággal élni, akkor nem lesz sem önbizalomhiányod, sem maximalista vágyaid. Akkor leszel "önmagad". Addig csak bolyongó vagy. :)


kitartást! (nehéz út lesz!)

2012. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!