Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki hogy teszi magát túl,...

Ki hogy teszi magát túl, dolgozza fel azokat a sérelmeket, bántó megjegyzéseket, amiket másoktól kapott, mi erre a legjobb ötlet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő mindent meggyógyít.
2012. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZT nézd, hogy ki mondja? Számít az a valaki Neked? Ha igen: gondolkodj el rajta, ha NEM: beveszed a leszarom tablettát és úgy csinálod továbbra is, ahogyan NEKED jó! ennyi :)
2012. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem az bántott, akit a világon mindennél jobban szerettem. Először nagyon magam alatt voltam, egy rakás nullának éreztem magam. Aztán elkezdtem hajtogatni, hogy én jó vagyok, és ettől jobbat érdemlek. Minél többet mondtam, annál inkább kezdtem elhinni. És lám! Bejött! ;)
2012. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne azt nézd mit mondanak hanem, hogy ki mondja! És ugy foglalkozz az egésszel.
2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed jogos a megjegyzés, változtass. Ha úgy érzed nem jogos, ne is vedd fel.
2012. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jogos a megjegyzés akkor lapítok mint sz a fűben de ilyen nem szokott lenni ,de általában keményen és erélyesen kezelem az ilyen tahókat és ha kell meg is ütöm őket!
2012. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!