Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segitség! Erős szorongásaim...

Segitség! Erős szorongásaim vannak néha. Olyan gondolatok, hogy pl vki lássa v tudja, hogy én olyan ügyes vagyok ebben v abban. De nagyon furcsa, mert mikor elmulnak ugy érzem, hogy valóban nem is érdekel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan mintha direkt azért jönnének, hogy elrontsák a napomat. Az igazság az, hogy régebb valóban érdekeltek ezek. Most meg olyan mintha csak gondolat szintjén megmaradtak volna. Igy tűnök - úgy tűnök, ebben vagyok jobb - abban tűnök ki jobban stb. Már elegem van. Közben engem csak az érdekelne, hogy végre érezzem jól magam a bőrömben. Sztem a múltam miatt vannak. Mintha két lelkem lenne vagy nem tudom hogy értelmezzem.

Tudom, hogy ez irtó hülyén hangzik, de légyszives segitsetek, és ne irjatok kreténségeket. Aki tud, légyszives segitsen. Remélem meg tudtam érttetni magam eléggé



2012. ápr. 6. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj ez a két lélek duma, eléggé poénos sikeredet

semmi baj legalább még őszintébben hangzik.

Előfordul hogy valami nem megy flottul az-az jól mint ahogy elképzelte az ember, így elmegy tőle a kedve de ha eléggé hiszel benne és kitartasz előbb utóbb valamilyen szintre fel tudsz fejlődni.

Hajrá ilyen gondolj valami lelkesítőre egy jó zenére egy pozitív gondolatra zárj ki minden negatívumot.

2012. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisebbségi komplexus + bizonyítási vágy + gyenge kitartás és akarat

ez vagy kb te :D pszichológus?

2012. ápr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.:). Koszi a tanacsodat.

2. a helyzet nem a legfenyesebb, de azert annal jobban allok, mintsem pszichologusnal cs*sszem az idomet es penzemet; nem kifejezetten az van amit mondasz.

2012. ápr. 7. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!