Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A bulémiásoknak miért nem...

A bulémiásoknak miért nem sikerül fogyniuk? és mi motiválhatna arra, hogy ezt abbahagyjam?

Figyelt kérdés
tudom, hogy ez már itt hülyeség, hogy miért hánytatom magam, de több mint egy éve csinálom, az égvilágon semmi motivációt nem érzek, hogy abba hagyjam, mert valóban könnyít néha a lelkemen, de a súlyomon nem!!! Igazából nem érzem ezt az egészet betegségnek, de azzal tisztában vagyok, hogy ezt elkeseredettségemből teszem, de így hogy még csak nem is fogyok csak továbbkeseredem....nem tudom mit tegyek, semmi értelme az egésznek, de már annyira berögzült a hétköznapjaimba meg tényleg nem is érzem ezt az egészet "betegségnek". Ami zavar az max annyi, hogy hányás szagú a kezem és sebes a fogaimtól...

2012. ápr. 7. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
csináljad csak, csinos gyomorfekélyt fogsz kapni. ha fogyni akarsz fogyókúráz ne hánny.mijaz hogy mi motiválna most van motiváció arra hogy csináld? nem gyanús hogy ez nincs haszonnal az egészségedre? ráadásul soványabb se leszel..
2012. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sem mindig fogytam a hánytatáskor...igazából akkor fogytam tőle csak,amikor napi 10km-ert futottam mellé :/ szal elég érdekes ez a dolog...
2012. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!