Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak magamal hogy...

Mit csináljak magamal hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon jól viselkedem a szüelimmel ,csak ithon lennék még üzletbe is lusta vagyok ki menni , erőszakos vagyok ,

a tesómal se jövök ki annyira ......csúnyán beszélek a szülőkel ......céljaim vannak csak nem törekedek elgondolkodok rajta és anyi fucs a szüleim magyarázák hogy kéne de nem tartom be de már ez nekem is rossz de megváltozni olyan nehez nem vagyok elkényeszetteve ,, nem kaptam meg mindet ,de hiányt se szenvedtem ,barátaim is csak 2,max 3 van , de azok se bíznak már meg bennem .

13/f


2012. ápr. 8. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ÓÓ ne szomorkodj. Még gyermek vagy. Ez megváltozhat.

Egyszerüen probálj meg kedves lenni. Csak akarnod kell. Becsüld meg az embereket, és ők is fognak téged. :)

2012. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld magad, és ha olyat teszel, ami nem jó, akkor állj le. Ami meg pozitív, azt csináld még jobban.
2012. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj egy listát hogy miben akarsz változni és próbáld meg betartani.

Ha nem megy egyszerre akkor elég eleinte csak pár dologra koncentrálni.


Eleinte ha valami rosszat teszel/mondasz az is elég ha bocsánatot kérsz, hogy hülyén viselkedtél. Már ez is előrelépésnek számít.


Még tini vagy, sokat változhatsz.


Anno én is változtam jópárszor tudatosan.

Amikor észrevesz az ember egy hibát és javítani akar az jó dolog, fejleszted általa önmagad.


A legdurvább a bunkózásom volt. Persze ha iszom, vagy ha felhúznak, stresszes vagyok előjön. De nem csinálom azt amit régen, hogy bárkit beégettem az egész osztály előtt, még a barátaimnak is beszóltam, én voltam a nagyszájú lány az osztályban aki mindenkit oltogatott... jah aztán kiderült hogy az egyik állandó áldozatom szerelmes volt belém - és egyébként előtte én is szerelmes voltam bele szal leszálltam róla. Nah meg a barátaimnak se tetszett nagyon hogy őket is szop.tom... aztán inkább abbahagytam.

Most már csak ritkán bunkózom, persze van hogy így is rámszólnak hogy nagyon durva vagyok. De már az is csoda hogy a hétköznapokban el tudom nyomni a szarkasztikus-cinikus énem...

2012. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gepzene ***** válasza:
Tudod, hogy ezt várják tőled, és valamiért taszít, hogy a régi, változatlan viszonyokban ki kellene nyílni kicsit. Teljesen igazad van, hogy nem a te kötelességed megtenni a kezdő lépést, és hogy lehetne több elfogadás a másik oldalon. De nem is tilos a nyakadba venni ezt a végül remélhetőleg kellemesnek bizonyuló terhet, főleg ha tisztában vagy vele, hogy a viszonyod akárkivel nem kizárólag rajtad múlik. Dönts akárhogy is, nincs kimondott rossz lehetőség. Van, hogy jobb is szépen eltávolodni azoktól, akik benned keresik a kapcsolat hibáját, mert pl soha nem fogják maguknak se beismerni, hogy felelősek ők is.
2012. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!