Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szóval lenne értelme vagy...

Szóval lenne értelme vagy inkább majd egy pár év múlva? Szerintem inkább egy 4-5 év múlva kéne neki mert még túl kicsi hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A húgom (most 9éves) jövőre szeretne jelentkezni a Megasztárba,nagyon szép hangja van mindenki azt mondja és szerintem is..Anyáék megengedték neki , hogy menjen..
2012. ápr. 8. 20:20
 1/6 Tactical ***** válasza:
9 évesen nem a Megasztáron kéne gondolkodnia, hanem inkább a tanuláson. Értelmes dolog lenne, ha az alsó korhatár 15 év lenne(vagy több). 9 évesen értelmetlen jelentkeznie egy tehetségkutatóra, mivel egy komolyabb dalt el sem tudna énekelni.
2012. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is így gondolom.. Mondtam is neki hogy várjon még vele de nem igazán hatotta meg a véleményem..
2012. ápr. 8. 20:35
 3/6 anonim válasza:
Háát szerintem ha jól tud énekelni akkor mennyen hisz mondják neki nagyon jól tud énekelni csak egy kicsit még várnia kéne!De legalább tudná hogy jól tud énekelni!
2012. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És mivan ha egy komolyabb dalt nem tud el énekelni?SEMMI!Majd énekel mást!
2012. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és a hangja is változni fog sokat,tényleg semmi értelme..
2012. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség ez a vaskalapos okoskodás. mit veszít vele, ha jelentkezik? nyilván nem lesz első helyezett. tanulni meg lesz elég lehetősége még.

szerintem szüleid jól döntöttek, a lehetőségekkel élni kell, kipróbálni dolgokat, főképp ha semmibe se kerül és semmit nem veszít vele.

2012. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!