Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a "cookies" ebben...

Mit jelent a "cookies" ebben a mondatban? "snowflakes like cookies changing into white strings the willow" Sütivel nincs értelme szerintem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól látom ez egy haiku, a Google szerint, így a mondat értelmét is ebben az irányban kell szerintem elemezni.

Nyelvtanilag amúgy nem túl értelmes ez a mondat.

Az eredeti így van írva

snowflakes like cookies / changing into white strings / the willow


Nem vagyok Haiku szakértő, de szerintem azok a / jelek jelentenek valamit.

2012. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy haiku, úgy is írtam be, csak automatikusan egy sorba rendeződött, de továbbra se értem, mit jelent a cookies a szövegben
2012. jan. 30. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vgyok, a cookies szónak csak egy hivatalos jelentése van, Oxford szótárban néztem, mégpedig a sütemény.

Snowflakes like cookies - hópelyhek mint a sütemények (bár ehhez kéne egy are a like elé, de több értelme van mint a hópelyhek szeretik a süteményt).

Azt is el tudom képzelni, hogy ez a mondat rosszul lett leírva. Mert nem kapcsolódnak össze a szavak.

Hacsak, a white string lehet még fűzér is, pl. karácsonyi fűzér. Ha ebből indulok ki, akkor a snowflakes is lehet white string meg ha csinálnak sütiből fűzért, az is lehet string. (szerintem)

A willowra viszont nincs ötletem, hogy az hogy jön ide.

2012. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretik a hópelyhek a kukikat...
2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!