Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves vagyok, és nem tudom,...

24 éves vagyok, és nem tudom, hogy mit kezdjek az életemmel. Merre érdemes elindulni, hogy megtudjam?

Figyelt kérdés
Ettől nagyon befásulok egész egyszerűen.
2012. ápr. 9. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, én is 24 éves vagyok, jelenleg munkám sincs, szóval úgy szar az egész ahogy van, kezd nekem is a tököm tele lenni az egésszel.
2012. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, de én 26 (nemsokára 27...) éves vagyok, úgyhogy én nyertem. :(
2012. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gepzene ***** válasza:

32, hasonló jövőtlenség, de én zenét gyártok ingyen, mert megtehetem! :)


Teljesen biztos, hogy ti is termékenyek akartok lenni, több síkon is ugyebár... Erre vonatkozik az a valójában nagyon mély értelmű közhely, hogy "csak csináld". Kiegészíteném azzal, hogy játszani nem csak gyerekkorban szép, és ha elhivatottan játszol valamit, akkor idő kérdése, és mestere leszel annak a területnek, ami a te fő örömforrásod. Aki hülye, az meg hadd képzelje felnőttesnek a szenvedés fenntartását.

2012. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Klaudia3721 ***** válasza:
ahhoz hogy megtudd hogy indulj el.elöször is próbáld ki magad minden területen ahol tudod.és próbálj szemléletet váltani egykicsit legyél pozitivbb.kérdezd meg magadtól mit is szeretnél a belsö hang ugy is megfogja sugni.de légy türelmetlen fiatal vagy ne essélkétségbe valaki 40 évesen találja meg azt amit igazán szeret.de ezen az uton végig kell menned ne félj légy bátor vágj bele mindenbe amit szeretsz csinálni :) találd meg a stilusod az igazi éned ebben mondjuk barátok nagy sgitséget tudnak nyujtani :)
2012. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a lényeg hogy légy nyitott.

Próbálj ki sokmindent.

Mozdulj ki otthonról, önkénteskedj.

Dolgozz ingyen ahol kedved szottyan annyi időben amennyiben akarsz. Én is ezt fogom most csinálni a szabadidőmben- habár én azért hogy feltúrbózzam az önéletrajzomat a céljaim eléréséhez.


Ismerkedj meg emberekkel, ismerj meg új helyeket.

Csatlakozz valami társasághoz, tartozz valahova!

Legyen az kártyapartik, túrázás, bulizás, egy társasággal összegyűlni és együtt moziba menni - láttam már ilyet hogy embereket toboroztak hogy ne egyedül menjenek moziba.

Vagy akármi, sport bármi ami eszedbejut.


Sajnos én az a kategória vagyok aki tudja mit akar...

és az aki sajnos mindent újrakezd egy másik országban mert már nem bírja ami itt körülveszi... Mennyivel könnyebb lett volna itt... ha minden normális, de nem, és így inkább választom az újrakezdést egy új helyen eldobva mindent ami itt van, mert itt megfulladok, megfolytanak... :(

2012. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Dolgozom én ingyen... Csak jó lenne azért néha pénzért is... :(

2012. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, persze jobb pénzért :D

De legalább ott is ismeretségeket kötsz, meg tapasztalatot szerzel.

2012. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Úgy érzem, hogy teljesen a padlón vagyok, nem érzem magam elég fiatalnak már, mint 18-20 éves. Az idő meg rohan. állandóan attól rettegek, hogy elrepül fölöttem az élet, és magányos boldogtalan emberként távozom ebből a világból. Közben meg mindenki kiröhögök, hogy mekkorra vesztes vagyok.:S

Nincs munkám, nincs életem, soha nem volt egy igazi kapcsolatom sem, és még itt van az itthoni állapot is, mindenki külföldre megy. Az a helyzet, hogy a mi családunk is oda készül.:S

2012. ápr. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!