Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért flörtölnek velem a...

Miért flörtölnek velem a srácok folyton?

Figyelt kérdés

szerintem nem vagyok jó csaj,de a srácok sokszor bámulnak meg ölelgetnek,hazakísérnek,de én nem akarok kapcsolatot,és mégis ezt csinálják.....:/

15/L


2012. ápr. 9. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Ezek szerint ők annak gondolnak téged, és attól még hogy ezt csinálják, nem kell hogy kapcsolatod legyen. Viszont ha majd akarsz, akkor nem lesz gondod:)
2012. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tisztázzuk a dolgokat: a fiúk szeretnek dugni és az éhség nagy úr. ha csúnya vagy és lehet veled beszélgetni, de mégis hazakísérnek, akkor talán tényleg szeretnek, vagy nagyon perverzek. sajnálom hogy leromboltam az álomvilágod, de kevés a kivétel.
2012. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát,nem nagyon örülök neki,mert a többi csajnak ez meg úgy tűnik mintha én az összessel kavarnék,de ez rohadtul nem igaz.

És ne aggódj,nem volt mit lerombolnod,realista vagyok,tudom hogy a legtöbb srác csak egy jó éjszakát akar egy csajtól,de azért vannak kivételek.

2012. ápr. 9. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak kivételek, de kevés, a legtöbb fiúnak csak ez számít, valójában nincs is ízlésük, mert bármilyen lehetőségen kapnak. ha kicsit határozottabb lennél, elküldenéd őket, és nem foglalkoznál mások véleményével. a lányoknak úgyis az a ribanc, aki sikeresebb náluk, a fiúknak meg az, aki mindenkivel lefekszik, csak velük nem. ráadásul valószínűleg úgyis ilyenné fogsz válni a mai fiatalokat nézve, szóval kár ezen rágódni.
2012. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,de biztosan nem fogok lefeküdni egyikkel sem!Az egyetlen férfi az életemben a férjem lesz!
2012. ápr. 11. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt erősen kétlem, de sok szerencsét hozzá
2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem inkább örülj de ha tényleg zavar akkor mond meg nekik hogy szálljanak le rólad! vagy mondd azt hogy már van barátod és akkor békén hagynak.... lehet :/
2012. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!